T-Mobile Czech Republic a.s.

Telekomunikační činnosti

Pracují tam nejvíce mladí lidé.

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Firma umožňuje práci na částečný úvazek. Zaškolení kvalitními lektory. Pomoc nadřízeného, kouče.
  • Systém odměňování je nespravedlivý, profitují zaměstnanci, kteří jsou úspěšní v prodeji, ale zákazníkům podávají nepravdivé informace a dělají chyby v nastavení služeb. Druhá skupina zaměstnanců řeší potom stížnosti a napravuje chyby. Systém odměňování je demotivující. Je zde velká fluktuace zaměstnanců, práce je náročná, nedostatečně ohodnocená.

• Neupřednostnil bych prodej nad spokojeností zákazníků na ZC.

• Jedná se o dynamického zaměstnavatele, měnícím se trendům se snaží rychle přispůsibit a generuje nové pozice.
  • Platová revize u stabilních koncových pozic, jsou pozice u kterých se základní plat nezměnil 10 let (například Backoffice) takže dochází k velkému odlivu lidí s know-how a degradaci odbornosti celého úseku.

• Malé částky se šetří ale že u některých projektů firma vyhazuje miliony nikdo neřeší, nulová osobní zodpovědnost manažerů. Pomalé a neefektivní procesy, špatný prodej a produkt. Firma se tváří jako inovativní ale nasazení novinek trvá tak dlouho že jsme velmi pozadu za konkurencí.

• T-mobile je rozhodně zajímavý zaměstnavatel díky spoustě benefitů, které nabízí.
  • Naprostá lhostejnost ke každému zaměstnanci s mottem "Každý je nahraditelný" . Pakliže nebylo po vůli nadřízeného, začalo psychické vydírání a snížení platu na minimum za účelem Vás vyštípat s minimem finančních nákladů.

• Naučila jsem prácocat se zákazníky, komunikace, systémy a orientace c telekomunikacích. Benefity taky super. Bohužel jednání bylo na úrovni mateřské školy s velmi špatným učitelem, samé přesčasy, práce o víkendu, nulový soukromí život, samé pomluvy mezi kolegy a naprostá nemožnost se dostat na jinou nedejboze vyšší pozici
  • Nefer jednání, neuprimost, nadávky od narozeného, neustále zvyšování cílů, skoro nuceni do podvodných prodejů

• plati vcas standardizace (automaticky telefon a notebook kazdemu zamestnanci) velke benefity
  • vnitrni procesy - silene a tahle skoro jako v soudnictvi velka fluktuace zamestnancu kvalifikovani a schopni zamestnanci casto odchazeji, protoze nejsou radne ohodnoceni nebo jsou nespokojeni s firemni strategii

• Do určité doby to byla jistota zaměstnání, což bylo pro mě kvůli hypotéce důležité...
  • Při obsazování pracovních pozic nebyla vždy nejdůležitějším kritériem kvalita uchazeče, ale to , jestli měl nějakou vlivnou podporu uvnitř společnosti. To je ale myslím problém ve většině společností... Po vypuknutí finanční krize v roce 2012, kdy docházelo k redukci počtu zaměstnanců rušením některých pracovních pozic (což byla také příčina mého konce ve společnosti), nebyla snaha společnosti nabídnout zaměstnanci přesun na jinou (volnou) pozici. Myslím si, že po více než 15 letech odpracovaných (bez kázeňských problémů) pro společnost by to bylo na místě. Raději šla společnost do rizika a přijala zvenku nového člověka, o němž nic nevěděla, než by upřednostnila člověka, o němž věděla skoro všechno...

• Vedoucí pracovníci u T-Mobile osobně jsou velice neféroví lidé. Pozor na ně! Také si dobře pročtěte smlouvu o spolupráci, než ji podepíšete.
  • Práci v týmu mladých lidí

• méně manažerů

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 47

Pracují tam nejvíce mladí lidé.

Nabízí spoustu zajímavých projektů, týkajících se nových technologií.

Jedná se o podomní prodej kde jsou lidi na vás strašně nepříjemní a prodáváte produkt který je drahý a nekvalitní

Vyplata chodi vcas, benefity jsou fajn, pokud se zrovna neplanuje velke propousteni, tak nemusite mit strach o misto (pokud jste tedy schopny plnit cile). Bohuzel ale nyni nastalo obdobi - chces pridat? - Ano, ale praci. Na penize zapomen. Nelibi se ti to? Tamhle jsou dvere. Sorry jako.