BILLA, spol. s r. o.

Maloobchod s převahou potravin

• Rozmanitá práce

Pravidelná mzda

• Pravidelná mzda
  • Je to práce pro svobodné,kteřínechvátají domů.Nastoupí tě na ranní směnu a vedení je divný,že chcete jít ve 2 h.domu.Směny každý den14 dní v kuse což je protizákonné.Mají to pojištěné směny píší dí brigády. Plat katastrofa.Platí nejméně ze všech supermarketů

• Necenin
  • Zrušit 15 hodinové směny

• Drzi me tam, ze mam kratce pred duchodem a zamestnavatel mi umoznuje skloubit me mimopracovni aktivity s pracovni dobou.
  • Lepsi vydelky by umoznily zamestnat kvalitnejsi lidi i na funkcich jako vedouci oddeleni na prodejne. . Vidim velke rezervy v tom, ze se dava prednost praci brigadniku a agernturnich zamestnancu. Ti mnohdy vubec neznaji sortimnent. Krome vedoucich prodejen a jejich zastupcu nejsou ostatni hmotne zainteresovani na trzbach. Pak je nezajima, aby meli v prodeji cely sortiment, nejradeji by regaly naplnili neprodejnym zbozim, aby nemuseli porad zbozi doplnovat.. Spatna informovanost o akcich. Je mnoho letaku, zamestnanci o nich ztraceji prehled a dovidaji se o nich pozde. Pak se nestaci vcas objednat dostatek zbozi.

• Patrně ničeho
  • Rozvržení směn, aby se nedělali směny 13 hodin ale 8 hodin
  • Řád a pravidla

Billa není jako zaměstnavatel vhodná pro lidi kteří mají rodinu a koníčky

• Kvalita práce mnohdy zboží i materiál mají kvalitu na nízké úrovní i přes tvrzení v reklamách a na prodejnách. To jakým způsobem se nabírají noví zaměstnanci s tím že na stále a pevné zaměstnance se přitom přihlíží jako na odpad, i když je jasné že bez těchto věrných zaměstnanců by pobočky neměli šanci se udržet, proto bych víc oceňoval a zvedal platy tem co drží ne těm co zrovna přišli a jsou noví. Příklad: Prodavačka co děla už deset let pracuje za 13 000 čistého,zatím co prodavačka za stejnou práci co přišla teď dostane 18 000 čistého. Jen příklad z mé pobočky, kdyby někdo chtěl tvrdit že to tak není.

• Pravidelný příjem
  • Arogantní chování zaměstnanců centrály

• Dávali větší plat, než na stejné pozici v jiných obchodech.
  • Měli by se více zaměřit, jaké povahové typy lidí zaměstnávají ve vedoucích pozicích. Pak by se dalším řadovým zaměstnancům pracovalo mnohem lépe, nebyli vystresovaní, nechodili do práce znechucení a neutíkali do jiných zaměstnání.

• Že jsou rozdělené práce.Pokladní na pokladně,prodavač lahůdek v lahůdkách a zkrátka nelítá z jednoho místa na druhé.
  • Dřív jsem dělala 12-ti hodinovky a teď nevím jestli tyto směny změnily,ale asi ano.Po pracovní době nás nechtěli pouštět domů,ale až zadarmo umyjeme prodejnu a to po té 12-ti hodinovce byla otročina,ale nejenom po pracovní době,ale i v průběhu prac.doby a to mýt i wc a šatny.Několikrát se mi stalo,že jsem jela do práce a šéf my zdělil,že je málo zákazníků a tak mohu jet zase domů,ale zapoměl zdělit kdo mi zaplatí čas a cestu do práce a zpět..Takže bych změnila to aby si vážil svých zaměstnanců a nechoval se k nim,jako k otrokům!

• Jediné pozitivum je, že je výplata vždy v daný termín na účtě jinak mne opravdu nic nenapadá.
  • Jednání nadřízených. Šetření hodin nejraději by byli kdyby pracovali na prodejně tak dva zaměstnanci non stop anejlepe zadarmo. Pořád hledají nové zaměstnance ale starých se zbavují jen aby ušetřili. A měli dost peněz na lidi na centrále jde jich je spousta a jsou tam na dvě věci. Dále mi vadí že od jisté doby se na místa nadřízených dostávají lidé kteří nemají ani páru o naší profesi a přesto se snaží vše měnit podle svého. A spoustu dalších věcí ale to by bylo na dlouho.

Protože ti lidé kteří už nějaké zkušenosti mají nepůjdou rozhodně pracovat do firmy Billa za ty směšné peníze které nabízí.

• Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Je možné si plánovat směny.

• Nevzpomenu si že bych si vůbec něčeho cenila.
  • Určitě platy,lepší komunikaci,8 hodinové směny.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 76

Pokud neuděláte nějaký extra problém, jistotu za pokladnou máte vždy. Lidé budou chodit nakupovat pořád, a je jim jedno, jestli jsou vánoce nebo všední pondělí. Na plném úvazku víte, že za těch propípaných 12 hodin tu výplatu dostanete určitě a nejedete na žádné provize. Plus samozřejmě za dobrý prodej a svátky dostanete něco málo k tomu.

Rozmanitou práci

Když projevíte zájem o jinou pozici, nebývá problém aby jste si jí mohli vyzkoušet nebo aby vám o ní něco řekli. Pokud k tomu máte předpoklady a na této pozici chybí lidé vedení bude jen rádo, když se zaučíte.