Poradenství v oblasti počítačů

• Možnost růstu Spolupráce s výraznými odborníky v oboru Možnost přecházet mezi projekty
  • Pracuje se pro klienty, tudíž jste stále pod tlakem

• V NESS Czech jsem spokojen zejména s kolektivem, s přístupem kolegů nejenom na projektech ale v rámci celé firmy. To s sebou nese příjemné pracovní prostředí.
  • Není.

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou Mzdové ohodnocení Příjemné HR oddělení Multisportka Placená dovolená Možnost práce na různých projektech u mnoha klientů Možnost práce na zkrácený úvazek a při studiu Nábor absolventů bez pracovních zkušenosti v oboru Home office Flexibilní pracovní doba
  • Byrokratická zátěž (problém všech korporátů) Malý roční bonus Možnost vyzkoušet práci na různých projektech jsem neměl/a, jelikož jsem alokovaný/á dlouhodobě na jednom projektu bez možnosti posunu Seniorní tým (chybí mladá krev) Velký tlak a vetší objem práce než u interních zaměstnanců u klienta a hodně lidí kvůli tomu odchází
  • Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Možnost práce na zkrácený úvazek a flexibilní pracovní doba

• fajne lidi home office
  • mnoho administrativy více SW security než je obvyklé nějaký ten HW

• - v Nessu mám příležitost dělat to co mě baví - lze skloubit pracovní i rodinný život - mám skvělé kolegy na které se mohu spolehnout - dostanu se k zajímavé práci - pracuji v krásném prostředí

• - Velmi dobrá, kamarádská atmosféra. - Dobrá možnost propracovat myšlenky k realizaci skrze vedení společnosti - struktura managementu je velmi plochá, to přispívá k jednoduchosti. - Možnost rychlého technologického i karierního růstu. - Rozmanité projekty pro největší zákazníky na trhu ČR. - Velmi silná skupina středního managementu, která pro firmu a projekty doslova dýchá - Možnost práce z domova
  • Mohla by se zlepšit kvalita vybavení pobočky. Klasické nevýhody/výhody větší/korporátnější firmy

• skvělý kolektiv. Vize do budoucnosti

• V Ness je možnost přístup k mnoha školícím materiálům. Nicméně je to vše jen na každém jednotlivci, a žádá se samostatné studium. Mentoring minimální
  • Velice nepředvídatelná situace, vůbec nevíte, zda budete v příštích několika měsících alokování z důvodu nedotažených obchodů. Když není alokace a s tím spojená utilizace, nastává problém a management přemýšlí, že jste pro firmu neužiteční.

• slušné benefity
  • top management, příliš velká řídící struktura

• Týmy lidí. Ačkoli se jedná o větší nadnárodní firmu, stále si na většině míst udržuje atmosféru firmy založené na úzkých vztazích, vzájemné pomoci apod. Možnost vyzkoušet si práci na více projektech, u různých zákazníků apod. V neposlední řadě velmi silný tým středního managementu, kterému opravdu záleží na jejich lidech.
  • Vrcholové vedení. Neschopnost dotahovat řadu koncepčních věcí do konce. Neskutečné protahování spousty důležitých rozhodnutí. Jakoby se nejužší vedení bálo udělat velké kroky a navíc ani neumělo situaci vysvětlit běžnému zaměstnanci. Vše poté zachraňuje pár schopných lidí pod nimi.