Notino, s.r.o.

Maloobchod prostřednictvím internetu

• Možnost práce při studiu

Ano, našel jsem zde práci, která mne bavila a vytvořil kolektiv interních i externích kolegů, se kterými jsme nastavili vysoko…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 010 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

Porovnejte si Notino, s.r.o. s těmito firmami

• Ano, našel jsem zde práci, která mne bavila a vytvořil kolektiv interních i externích kolegů, se kterými jsme nastavili vysoko laťku profesionality.
  • V personální práci, schopnosti naslouchat podřízeným a vnímat je více jako partnery. Management nemá ponětí o pozitivní motivaci. Pro řízení lidských zdrojů využívá slabých osob na středních pozicích, jež jsou vděčné za svoje posty a jsou schopny donášet a intrikovat.

• Flexibilita,kolektiv,prostory,prácovní náplň.
  • Firma by si mohla více vážit stálých a dlouhodobých zaměstancu. Je zde i velký gap mezi platy žen a mužů

• rozhodne otevrenejsi primejsi jednani se zamestnanci, zadne zakulisni hry a utajovane informace, bez kterych ale nemohou zamestnanci fungovat. mala spoluprace mezi jednotlivymi castmi (marketing, zakaznicka pece, IT...)

• Firemní bus zdarma; plně hrazené stravenky; 2 dny zdravotníáho volna a možnost vydělat si víc díky šikovnosti a přesčasům hodnotím kladně.
  • Celkově by se měl změnit přístup vedení k práci jako takové. Tím, že zavřu oči problémy nezmizí…

• + kolektiv + multisportkarta + zaměstnanecké slevy + nové krásné kanceláře + stravenky + možnost pracovat z domu + práce v mezinárodním prostředí + jazykový kurz angličtiny
  • - víkendová práce - práce do 22 hodin - i při práci na plné obrátky jsme pořád poslouchali, že nic neděláme - všichni si tykají, protože "nejsme v korporátu" - nechci se všemi tykat, zaprvé v češtině vykání není přežitek a zadruhé se mi nelíbí, když mi tykají absolutně cizí lidi - pozitivní motivace od "trenérů" absolutně nulová - negativní hodnocení se objevuje dost často - výplata určitě není vhodná pro někoho, kdo plánuje šetřit/mít rodinu/něco splácet; tím spíš, pokud se žádosti o zvýšení platu můžou podávat jenom dvakrát ročně - vedení zaměstnanci absolutně nezajímají, důležité je, že vydělávají peníze - jazykový kurz z jakéhokoli jiného jazyka je nemožný, protože se to nikomu nechce zařizovat

• Delame zmeny rychle
  • Vic benefitu, ktere motivuji aktualni zamestnance a zaroven prilakaji talenty

• Stabilní firma s moderními kancelářemi, příjemná relax zóna. Práce ve společnosti, která budí prestižní dojem. Dostačující benefity a bonusy (každé oddělení má jiné) a zajímavé akce pro zaměstnance. Zaměstnanecká sleva na produkty. Pozitivní je, že firma ještě nestačila úplně “zkorporátnět”. Občas se najde i nějaký inspirativní kolega, ale tito lidé většinou odcházejí ještě ve zkušební době.
  • Intrikaření a pomlouvání, nezdravé ovzduší v týmu, nedostatečná informovanost zaměstnanců, elitářství, toxické prostředí. Na manažerské posty jsou najímáni psychicky nestabilní jedinci, jedinci bez manažerských schopností nebo známí známých, kteří potom pomalu rozežírají kulturu týmu. Mikromenežment a nedocenění jsou na denním pořádku. Minimální šance růstu, nebo naopak až neuvěřitelné karierní skoky nepodložené dovednostmi zaměstnance. Tedy alespoň ne těmi profesními. Vysoké rozdíly v platovém ohodnocení lidí na podobných pozicích. Když se stane, že nastoupí konečně někdo s jiskrou v očích a nadšením něco změnit, za pár měsíců tohoto člověka potkáte s nepřítomným výrazem v očích, jak bloumá po vystajlovaných chodbách a trhá si čerstvé bylinky do oběda. HR péče nefuguje a nezajímá je jádro problému. Problémy se zametají pod koberec, aby nic nenarušilo uměle vytvořenou “bezproblémovou” atmosféru. Není se na koho spolehnout a na koho se obrátit. Společnost si neváží svých zaměstnanců obecně. Proto kvalitní lidé odcházejí a přicházejí lidé nekvalitní, což dále zhoršuje atmosféru v týmech. Pokud člověk není robot nebo mrtvola, pak ho práce v této firmě vysaje z veškeré radosti ze života, i když zvenku Notino působí jako "ten nejvoňavější ráj na zemi." Obecně zde panuje atmosféra strachu a to napříč odděleními - "i stěny mají uši." Samozřejmě záleží na konkrétním oddělení, ale pokud se člověku nechce nic moc dělat a potřebujete se někam “zašít” pak je Notino ideálním místem.

tento týden

• - Chladný přístup - Velké normy, někdo nechodil ani na oběd aby je splnil - Při velké normě, velká částka kterou strhávají ze mzdy

Kvalita, kontrola kvality

• Práce v Notinu je skutečně voňavá, nicméně od takto velké firmy by člověk čekal lepší ohodnocení a spolupráci zaměstnanců na všech úrovních. Směrem z kanceláře na prodejny to občas nefunguje úplně nejlépe. Víc komunikace, otevřenosti a respektu by některým lidem jistě prospělo. Celkově taková průměrná spokojenost.
  • Komunikace, respekt, ohodnocení.

• vánoční bonusy
  • mimo vánoce málo peněz náročná práce ve skladu

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 21

Možnost práce při studiu