KOITO CZECH s.r.o.

Výroba elektrických osvětlovacích zařízení

• Náročné úkoly

Stabilita, dobrá budoucnost.

• Stabilita, dobrá budoucnost.
  • Benefity, rozdílnost myšlení mezi kulturami.
  • Klidnou práci

Stabilní firma, profitující, dobří vedoucí, dostatečně bonusy, stálice na trhu, zajímavá práce.

• Práci, co dává hlubší smysl

Automotiv, výroba součástí světel, lisování plastů, povrchové úpravy, vývoj, montáž světel, dlouhodobá perspektiva, jedinečná zkušenost s japonskou firmou.

• Vše bylo skvělé
  • S ničím

• Naučila jsem se nové věci,spousta zkušenosti..
  • Férové jednání..pár lidí ovládá společnost a není možno to změnit

• Mzda se nikdy nezpozdila.
  • Nařizovali každý týden přesčasy i když jsme z rodinných důvodů nikdo nemohl ,prostě je to nezajímalo!!!!!!!

• Nevím jak ostatním. Ale mě ta práce vyhovovala sice to byla honička ale aspoň čas utíkal. Peníze nebyly špatný a nadřízený vždy vyhověl.
  • Nic

• Benefity, možnost naučit se nové věci.
  • Pracovní prostředí, pracovní atmosféra, neřešení problémů

• • Žádná diskriminace a předsudky kvůli vzhledu. • Možnost relativně rychlého navyšování platových tříd • Elekt.peněženka, kterou můžete platit v kantýně-až 2tis.měsíčně(celý oběd za 27Kč)a v jídelních automatech-1tis.měsíčně • Kmenoví zaměstnanci platí jízdné denně(Most-Žatec 25Kč,Žatec-Most25Kč) a půlka se jim proplácí ve výplatě. Agenturním zaměstnancům se jízdné strhává měsíčně z výplaty a jeho výše závisí na docházce(může to být až 70 Kč-35+35).
  • • I když jsem v Koitu byla přez dva roky a celou dobu jsem pracovala na nejnáročnější lince Daimler-SFTP(jako bonus jsme měli proplácenou dopravu),stejně se na nás agenturní někteří"koiťáci"dívali skrz prsty. A když se počet prac.agentur, se kterými Koito začlo postupně spolupracovat, zvýšil na pět a z toho jen naše byla česká,ještě se to zhoršilo... • Neustálé zvyšování počtu zaměstnanců začlo mít za následek akutní nedostatek šaten a skříňek, což Koito sice vyřešilo přistavěním šaten, ale na tak nepraktickém místě, že aby se k nim člověk dostal, musel obejít celou továrnu(2min tam,2min zpátky,který člověk musel obětovat ze své přestávky), nebo proběhnout skrz halu-to je v civilu bez reflexní vesty,kterou si musíte jít pučit do kanceláře na2.straně haly,zakázáno... • Ale nejhorší bylo, když kancelářský začli vymýšlet na lince změny kvůli zefektivnění výroby! Abych jim nekřivdila-líbilo se nám, když přišli k nám na linku,zeptali se nás-lidí,kteří na té lince pracují a mají tedy nejspíš mnohem lepší přehled o tom, co by se mělo udělat jinak, aby to šlapalo.Navíc nás dost potěšilo,když poslední rok se i většina z námi navrhovamých vylepšení provedla..Ale když přídete do práce a zjistíte, že podavač na šroubky, je jinde-paráda-je blíž o 10 cm-ušetřené 2 min na smenu-to jsou 2 vyrobená světla navíc...Ale! Změní se verze světla,která se šroubuje jinak a navíc dvěma různými šroubováky a ejhle,zádrhel!Nové umístění podavače komplikuje použití2.šroubováku a najednou je z dvou světel navíc,15světel ztráta! A jen proto,že si mysleli, že když nás pár minut sledujou při práci, ví o tý lince všechno!..To,že oni uskutečnili to přesunutí za pár minut během přestávky, ale vrátit zpátky to trvalo i několik dní-ztráta se zvětšovala a kdo musel na přezčas, aby se ztráta ztáhla??No, kancelářský neee... • O nový bit do šroubováku jsme si říkali i několik měsíců. Čím starší bit,tim míň magnetizoval-nedržely na něm šroubky-doba na zašroubování se minim.ztrojnásobila-šlo o několik sekund,ale za ty dva roky jsme takhle přišli o stovky a stovky svetel!Kvůli bitům za40 korun!!!
  • Možnost práce při studiu

Několik mých kolegů si dodělávali při zaměstnání školu. Firma Koito s.r.o. se snaží vyjít vstříc i jinak: Kolegině se musela starat o své nemocné rodiče a proto si domluvila jen ranní směny..Další z kolegů přez den učil angličtinu na jedné z našich mosteckých škol,proto si domluvil samé noční..

• naučil jsem se jezdit na VZV a dobré benifity, za přesčas stravenky, a normálně kartu na nákup v lékárně nebo do kina.

• Jen stálého příjmu
  • Pristup

• Pro Japonce je práce jejich život, tráví zde nejvíce času a tím také přistupovali k nám k zaměstnancům, vždy si nás vážili a uměli ocenit.
  • Lepší fin. ohodnocení zaměstnanců, tak aby po získání zkušeností neutíkali za lepším ke konkurenci.

Nákup