Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Činnosti v oblasti povinného sociální zabezpečení

27 hodnocení s 19 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Pracovala jsem na odboru zdravotní peče a to jako samostatný referent specialista. Práce to byla velice zajímavá a velice
    mě bavila a naplňovala , nebyla jednotvárná, komunikace s klienty, lékaři a zdravotnickými zařízeními. Spoustu let jsem
    byla v této práci spokojená. Bohužel v posledních dvou letech s personálními změnami a tím změnou chování . spolupracovníků, vedoucích atd . tzn. každý se chtěl udržet na pozicích se situace velice zhoršila - komunikace a spolupráce s kolegy atd. Takže nakonec to dopadlo tak, že jsem musela v předdůchodovém věku , jako samoživitelka a se synem v invalidním důchodu odejít. Teď už jsem v důchodě, ale bohužel tím, že jsem přišla o tuto práci mělo velký vliv na výši mého současného důchodu. Musela jsem nakonec odejít do předčasného důchodu.
    Ale za to určitě neviním ZPMV, spíše to bylo o lidech a jejich chování a jednání.
Avatar

Zdravotní péče

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Ukázat další

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?