RegioJet a.s.

Železniční osobní doprava

• Možnost práce při studiu

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Pracovní kolektiv byl fajn, částečně to bylo zapříčiněno nekompetentní vedením, které dokázalo vytvořit mezi stewardy atmosféru maximální spolupráce. Kvůli neschopnosti managementu to jinak nešlo.
  • Prakticky vše. Vykořisťování zaměstnanců, systém odměn, plánování směn, školení, hr, systém obsluhy a náplň práce, bezpečnost práce, personálu i cestujicich vycházející z nevyhovujícího technického stavu vlaků... Prakticky vše by se melo dělat jinak a lépe.

• Člověk musel dělat více, než bylo v pracovní smlouvě. Práce od nevidím do nevidím. Oddělení mezi sebou nedokázaly spolupracovat. Časté zmatky v komunikaci.

• Bohužel nebylo nic, za co bych si ho mohla vážit:-(
  • Zlepšila bych přístup k personálu, finanční ohodnocení, dodržování pauz, nadřízené by měli dělat lidé, kteří dané problematice rozumí.

• Výplata včas Z části, fajn kolegové Z pozice strojvedoucího, hezká vozba Firemní stejnokroj Občerstvení v podobě nápojů v rámci směny
  • Nijak finančně kompenzované přerušené směny Spaní mimo domov taktéž finančně nekompenzované Lživé a neupřímné jednání vedení Dodržování předpisů dle aktuální potřeby zaměstnavatele Otřesný technický stav některých vozidel Nezájem vedení řešit problémy (pouze sliby, žádné činy) Téměř žádné benefity v podobě cestování zdarma vlaky zaměstnavatele, penzijní připojištění či jiné podobné benefity Velká fluktuace zaměstnanců Nedostatek personálu (s tím spojeno zastupování několika pracovních pozic, dle aktuální potřeby zaměstnavatele) Mnoho přesčasových hodin Katastrofální zázemí firmy
  • Práci v týmu mladých lidí

Velká část kolegů z klientského servisu jsou mladí, studující lidé, kteří si takto přivydělávají při studiu. Pokud je tedy člověk mladý, komunikativní a přátelský, zapadne do kolektivu velice snadno.

Vzhledem k tomu, že se jedná o práci ,,na cestách", ať už na mezinárodních či vnitrostátních spojích, je zde velká kumulace cizinců, kteří potřebují poradit. Aktivní využití cizího jazyku, v zákaznickém servisu na palubě vlaku, je denní rutinou. U strojvedoucích je znalost cizího jazyku méně důležitou součástí jejich výkonu práce, ale velkou výhodou, pokud se chtějí domluvit například s rakouskými kolegy na hranicích.

• Víc naslouchat svým zaměstnancům

• Vyšel zaměstananci vstříc a byl objektivní a spravedlivý.
  • Nejspis socialni zazemi.. Na počet zaměstnanců ,málo WC...

• Největším plusem byl kolektiv. Lidé, na které je možno se spolehnout a kteří člověka dokáží podržet např. ve vyhrocených a náročných situacích. Tuto práci jsem dělala tak dlouho jen kvůli super týmu.
  • Chování ze strany vedení. Lidé se na pozicích měnili co chvíle. Takže se stávalo, že jeden člověk dělal práci i za ostatní, takže fungování čehokoliv na bodu mrazu. Vedení vymýšlelo stále nová nesmyslná pravidla. Nefungovaly důležité věci. A v poslední řadě nesmyslné hodnocení práce, absolutně neobjektivní.
  • Možnost práce při studiu

Možnost si naplánovat směny jak se to hodí.

• Netřeba slov, hrozný přístup a hrozna firma. Týrání zaměstnančů, kteří se doslova můžou při obsluze sedřit z kůže ...a ještě si firma pořad hledá, koho by mohla o peníze okrást. Pokoušeli seto také na nás okrást nas o dost velké peníze. Určitě bych tuto firmu nedoporučovala.

• - naučila jsem se více komunikovat s lidmi. - práce v účetním systému helios, je pro mě taky přínosem. - benefitů je dost, ale nevyužívám je. - poznala jsem spoustu nových lidí.
  • - pracovní doba (krátký a dlouhý týden - 12 hodin, dlouhý týden je nejhorší) skrz tohle nemám čas na své koníčky (zejména fitness, které je pro mě po rodině a příteli na druhém místě). Dříve jsme měli ranní a odpolední a já byla brigádník, tak to bylo fajn. Teď jsem přešla na HPP a nedávám ten krátký a dlouhý týden. V blízké budoucnosti budu končit. - za 12 hodin práce docela málo peněz. - jsem na pobočce sama a 12 hodin o samotě je docela dost, kdyby nás tady bylo víc, asi by mě to bavilo i více.

• posílá výplatu včas
  • Zaměstnavatel by si měl více vážit zaměstnanců, kteří jsou u firmy dlouho a snažit se a motivovat je k tomu, aby si je udržel. Časté střídání nových prodejců neprospívá nikomu (zákazníkům/zaměstnavateli). Zaměřit se na komplexní školení nováčků, které je teď podle mého názoru nevyhovující.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 12

Možnost práce při studiu

Možnost si naplánovat směny jak se to hodí.

Rozmanitou práci