MAHLE Behr Ostrava s.r.o.

Výroba dílů a příslušenství pro motorová vozidla

• Řád a pravidla

• No momentálně mě nic nenapadá snad jen to,že mám práci. Sice né zrovna fér placenou, ale mám.
  • Plat o proti stejné fabrice která se nachází v Mnichově Hradišti o dost menší a občas nevhodné chování ze strany team leadra.

• Úplně vše o začátku až do konce, pro normálního člověka je tato práce dlouhodobě nereálná už jen ze zdravotní stránky, o tom ostatním ani nemluvím..

• Nic mě nenapadá
  • Nechutná protekce, na lepší pozici nebyla možnost se dostat,jelikož ji měl slíbenou člověk co nadřízenému podlízal. Nedalo se tam věřit nikomu, člověk měl obavy pokaždé co jel do práce co zase na něho narafičí. Když mistr blbě rozdal dovolené tak jsme lítali jak o život, pracovali jme kolikrát i za tři za čtyři lidi,ale platová prémie za tohle tempo?kdepak neexistuje. Arogantní přístup nadřízených, mnohdy neměli daleko k vyhrožování, pokud nebude po jejich. Podraz je denním chlebem nadřízených, nedá se tam věřit absolutně nikomu, doslova. Nejpozoruhodnější je, že si zaměstnavatel může měnit směnnost dle libosti, takže ze startu to vypadá v pohodě 8 hodin to je krása,ale po nějaké době se člověk ocitne na nepřetržitém či 12-ti hodinovém cyklu a nikoho nezajímá, že se vám to nelíbí. Jednou jste podepsali tak budete otročit v modrých trikotech. Otřesná zkušenost, jsem rád, že už tam nepracuji!

• Teď už ničeho
  • Výplaty přidat ale jen výrobě a ti co si hrabal pro sebe tak vyhodit.i pár lidí ž kanceláři kterých je tam skoro jak operatoru

• Vyplácení 13. platu není v plné výši. Firma chrlí kus za kusem, dělaji se přesčasy po celý rok a pak není plný třináctý plat. Dále by se měli zamyslet, zda pouštět dobré lidi. Nevidím snahu je udržet. Řešení je kus za kus (člověka).

• Nic mě nenapadá
  • Neuvěřitelný bordel a špína, úroveň lidí a postoj a chování vedení k lidem

• Finanční ohodnocení (hlavně díky přesčasům, jestli se to počítá), rozšíření parkoviště (poté, co se z jednoho parkoviště stalo skladiště)
  • Postavit skutečné šatny, ne naskládat obytné buňky na trávník před firmu. Navýšit benefity podle odpracovaných let, ne že mají nováčci skoro to samé jako lidé, kteří ve firmě pracují 5 a více let. Systémové řešení kvalitativních problémů, zavádění poka-yoke atd. Strhávání peněz a VD nejsou řešení.

Kvalita, kontrola kvality

• S ničím, byla jsem velmi nespokojená.
  • Velmi špatný kolektiv. Hlavně neohleduplnost při zaučování nováčků. Nové zaměstnance by měl zaučovat kompetentní školitel a ne starší zaměstnanci, kteří přenáší svůj stres na nové zaměstance.

tento týden

• někteří nadřízení jsou arogantní a drzí a je tam neskutečný chaos, levá ruka neví co dělá pravá

• Dobrá jídelna Výborné personální oddělení Dobrá lékařská péče
  • Plno slibů, ale reálně polovina Mistři, kteří neumí jednat s lidmi. Potřebovali by v tom proškolit Šatny a sprychy pro méně lidí, než je skutečnost Stále práce přesčas. kdo nechodí na přesčasy nemůže počítat s prodloužením smlouvy - nedostane doporučení od mistra.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 11

Zaškolení neexistuje, ale zase když uděláte chybu, hlavu vám nikdo neutrhne. Ne moc složitá výroba, rychle k pochopení.

neradi propouštějí, mají se zde dobře i lidé, kteří moc neoplývají pracovitostí, znalostmi, bystrostí a pod.

Práce není příliš náročná na odborné know-how, mladí lidé se zde naučí alespoň základní pohyb po firmě, základní know-how o stylu a způsobu práce, zajímavý start