Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Vedlejší činnosti v dopravě

317 hodnocení s 208 komentáři

Nejužitečnější komentář

• - velmi rychlé výběrové řízení, do týdne od odpovědi na inzerát jsem už pracovala
    - zaučení proběhlo rychle a důkladně, možnost kdykoli kohokoli požádat o pomoc
    - práce byla jednoduchá, instrukce i pravidla byly jasné
    - všichni jsme v tom byli společně, takže jsou kolegové i nadřízení milí a nápomocní (nikdo to po nás nevyžadoval, prostě to tak bylo)
    - osobně mi vyhovovalo, že jsem se v práci docela dost hýbala (chůze, velmi mírné posilování)
    - práce v kuse max. 2-2,5 h, pak přestávka
    - velmi se dbalo na bezpečnost, nikdo vás nenutí dělat nebezpečné nebo nezákonné věci, naopak je to zakázáno
    - nápoje (perlivá, neperlivá voda, kávy a čaj z automatu) zadarmo, k dispozici automaty na jídlo (bagety, sušenky...) a velmi slušné jídelnové obědy za 25 Kč (sama jsem z nich neměla ani bolení břicha a chutnaly mi, ale co vím, tak někomu nevyhovovaly)
    - velmi snadno se vybíraly dovolené, volna, nebo se přehazovaly směny
    - pracoviště vždy čisté a klimatizované
    - svozová doprava autobusy, příp. vlaky zdarma (byla i možnost dojetí vlastním autem - parkoviště)
    - na Česko a nekvalifikovanou práci velmi slušná hodinová mzda - pokud zůstanete u Amazonu déle, každý rok se zvyšuje
    - vyhovovala mi střídavá práce ve dne i v noci, příp. o víkendech (příplatky)
    - dresscode libovolný, který nebude ohrožovat bezpečnost (ale doporučuju dobrou a pohodlnou obuv)
Avatar

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Ukázat další

Amazon Logistic Prague s.r.o. tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?