Amazon Logistic Prague s.r.o.

Vedlejší činnosti v dopravě

• Možnost kariérního postupu

Nelze napsat nic, čeho by si mohl člověk na zaměstnavateli cenit, neb jedinou kvalifikací je znalost angličtiny. Jinak jsou…

• Nelze napsat nic, čeho by si mohl člověk na zaměstnavateli cenit, neb jedinou kvalifikací je znalost angličtiny. Jinak jsou na vedoucí pozice bráni jen pochlebovači a kamarádíčkové, bez jakýchkoli zkušeností s vedením lidí a procesu a řadových zaměstnanců. kteří se snaží pracovat kvalitně si vůbec neváží a na druhé straně si udržují tzv. nemakačenky. Je mi z toho opravdu zle.
  • Vyházel bych ty rádoby manažery - oni totiž vůbec nevědí, co náplň této pozice obnáší.

• Přátelský přístup k zaměstnancům Svoz zdarma Občas různé soutěže Káva a čaj zdarma Vzdělávací kurzy Příspěvek na školné nebo řidičák na kamion až 90 procent Člověk nedělá manuální práci lze střídat oddělení
  • Finanční ohodnocení - člověk co umí jednu věc má stejný plat jako člověk co umí práci na všech odděleních.Rozdíl je jen v počtu odpracovaných let.

• Svozova doprava, carrier choice, moznost zmeny oddeleni, 4 dny v praci 3 dny volna, pravidelny rust mezd kazdym rokem, kdyz mate stesti na oddeleni, tak i na dobreho managera a kolegy
  • Lepsi vyber zamestnancu a lepsi zachazeni s dlouhodobymi zamestnanci co odvadi poctivou a slusnou praci, stridani procesu, aby se zamezilo monotonosti procesu, zkraceni nocni

• Obrovske zkusenosti, ktere bych jinde nenacerpal. Vetsina lidi zde vsak pracuje jen maximalne 3-5 let a pak se zkusenostmi odejde jinam za lepsi vyplatou.
  • Amazon by mel zmenit pristup ke svym zamestnancum. Sice se u nas nemame tak dobre jako treba v Nemecku, ale jiz dlouho se nepocitame do vychodni Evropy, ktera produkuje levnou pracovni silu a podle toho by k nam meli pristupovat.

• Jasná pravidla, i když občas úplně mimo logiku. Chce to nad tím nepřemýšlet, a dělat co požaduje
  • Sliby o 4 denním pracovním týdnu jsou k zasmání. Pravidelné jsou povinné přesčasy a někdy i 2 týdně

• Jako knihomol oceňuji slevu 10% v knihkupectví Luxor. To je asi tak vše.
  • Podpora šikany na pracovišti jak ze strany vedení, tak dalších zaměstnanců na stejné úrovni. Odmítání vedení takové situace řešit či vůbec přijmout, že existují.

• Oceňoval jsem hlavně celkové fungování, řád a úroveň všech procesů na špičkové úrovni, servis pro stovky zaměstnanců a celkově "americký" styl největšího eshopu na světě, od kterého by se mnoho podobných společnosti mohlo učit, jak má fungovat moderní zaměstnavatel.
  • Vadil mi snad jen přístup několika málo konkrétních osob, za což ale společnost jako taková nemůže.

• Jednoducha prace za slusne financni ohodnoceni, moznost karierniho postupu a rozvoje. Firma klade na prvni misto zamestance, BOZP apod. Nabizi velmi zajimave a netradicni benefity.
  • lepsi moznost ziskat feedback od vedeni a zaroven moznost predat feedback na nadrizene

• Ceník jsem si dvou požárů, nic pozitivnejsiho říci nemohu.
  • Zlepšit.. Jedině firmu vzít a rozjet znovu, jelikož člověk je pro ně číslo a jednou týdně si řekli, aby se lidé bali a lépe makali tak vyhodime tři náhodné lidi ve zkušebce. Změnit všechno, arogantnost 20 letych děti, kteří dostali funkci byla nesnesitelná.

• Doprava zdarma do zaměstání Cena oběda byla přijatelná
  • Pracovní doba, rozložit na 3 směny Kvalifikovaní nadřízení a ne, aby dosazovali svoje oblíbence (kamarady)...

Kvalita, kontrola kvality

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 21

fizýcká težká nároční prace

Je pravdou že pro mladší kolegy je práce v Amazonu velkou příležitostí pro budování kariéry.Nabízí se celá řada příležitostí.Například studování cizích. jazyků, možnost Vysoké školy v různých oborech získání ŘP na kamion a další a to vše prakticky zadarmo.No která firma v ČR Vám může toto nabídnout? Neznám takovou

Není tam na výběr jen z jedné práce ale je tam mnoho práci na které se člověk může podívat a po delší době se vyškolit aby tam mohl chodit pomahat. Tak se naučí ne jen svoji konkrétní práci ale i vedlejší na jiných oddělení.

Nikomu nedoporučuji !! Je to otrokárna dělaj z lidí cvičený ovce!! I kdyby mi dávali milion tsk se tam nevrátím!!!!!!!!!!

Proč? Dané určité normy, daný čas pauz (přestávek) a co člověk smí a nesmí dělat během pracovní doby. Vše hlídané. - Ideální pro člověka, který je schopen vyjít vstříc všemu, co po něm zaměstnavatel žádá.