Amazon Logistic Prague s.r.o.

Vedlejší činnosti v dopravě

• Možnost kariérního postupu

Nelze napsat nic, čeho by si mohl člověk na zaměstnavateli cenit, neb jedinou kvalifikací je znalost angličtiny. Jinak jsou…

• Nelze napsat nic, čeho by si mohl člověk na zaměstnavateli cenit, neb jedinou kvalifikací je znalost angličtiny. Jinak jsou na vedoucí pozice bráni jen pochlebovači a kamarádíčkové, bez jakýchkoli zkušeností s vedením lidí a procesu a řadových zaměstnanců. kteří se snaží pracovat kvalitně si vůbec neváží a na druhé straně si udržují tzv. nemakačenky. Je mi z toho opravdu zle.
  • Vyházel bych ty rádoby manažery - oni totiž vůbec nevědí, co náplň této pozice obnáší.

• Svozova doprava, carrier choice, moznost zmeny oddeleni, 4 dny v praci 3 dny volna, pravidelny rust mezd kazdym rokem, kdyz mate stesti na oddeleni, tak i na dobreho managera a kolegy
  • Lepsi vyber zamestnancu a lepsi zachazeni s dlouhodobymi zamestnanci co odvadi poctivou a slusnou praci, stridani procesu, aby se zamezilo monotonosti procesu, zkraceni nocni

• Obrovske zkusenosti, ktere bych jinde nenacerpal. Vetsina lidi zde vsak pracuje jen maximalne 3-5 let a pak se zkusenostmi odejde jinam za lepsi vyplatou.
  • Amazon by mel zmenit pristup ke svym zamestnancum. Sice se u nas nemame tak dobre jako treba v Nemecku, ale jiz dlouho se nepocitame do vychodni Evropy, ktera produkuje levnou pracovni silu a podle toho by k nam meli pristupovat.

• Jednoducha prace za slusne financni ohodnoceni, moznost karierniho postupu a rozvoje. Firma klade na prvni misto zamestance, BOZP apod. Nabizi velmi zajimave a netradicni benefity.
  • lepsi moznost ziskat feedback od vedeni a zaroven moznost predat feedback na nadrizene

• Firemny autobus,carrier joy(moznost spravit kurzi) uhrada s Amazonom.
  • vedeni a jednani s lidmi

Kvalita, kontrola kvality

• Jako knihomol oceňuji slevu 10% v knihkupectví Luxor. To je asi tak vše.
  • Podpora šikany na pracovišti jak ze strany vedení, tak dalších zaměstnanců na stejné úrovni. Odmítání vedení takové situace řešit či vůbec přijmout, že existují.

• Oceňoval jsem hlavně celkové fungování, řád a úroveň všech procesů na špičkové úrovni, servis pro stovky zaměstnanců a celkově "americký" styl největšího eshopu na světě, od kterého by se mnoho podobných společnosti mohlo učit, jak má fungovat moderní zaměstnavatel.
  • Vadil mi snad jen přístup několika málo konkrétních osob, za což ale společnost jako taková nemůže.

• nemám co bych dodala
  • vše je v poklusu a na nic není čas

Předpokládám, že dnes už každý umí alespoň trochu zacházet s počítačem, takže by měla být práce v amazonu jednoduchá a co neumí, tak se rychle naučí. Pouze chci upozornit, že je veškerá pozice náročná na pohyb.

• Náročné úkoly

náročnost spočívá v preciznosti a dokonalosti v daném pracovním zařazení

• Přátelský přístup k zaměstnancům Svoz zdarma Občas různé soutěže Káva a čaj zdarma Vzdělávací kurzy Příspěvek na školné nebo řidičák na kamion až 90 procent Člověk nedělá manuální práci lze střídat oddělení
  • Finanční ohodnocení - člověk co umí jednu věc má stejný plat jako člověk co umí práci na všech odděleních.Rozdíl je jen v počtu odpracovaných let.

• PRG1 Byl to skvělí kolektiv lidí ktery si dokazal navzajem vyhovět a pomoc.

Kvalita, kontrola kvality

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 19

vyhoda znalosti prace se čtečkou ; pc ; zaškolení na pozice dostatečné

Je pravdou že pro mladší kolegy je práce v Amazonu velkou příležitostí pro budování kariéry.Nabízí se celá řada příležitostí.Například studování cizích. jazyků, možnost Vysoké školy v různých oborech získání ŘP na kamion a další a to vše prakticky zadarmo.No která firma v ČR Vám může toto nabídnout? Neznám takovou

Nikomu nedoporučuji !! Je to otrokárna dělaj z lidí cvičený ovce!! I kdyby mi dávali milion tsk se tam nevrátím!!!!!!!!!!

vše je jasně dané