WITTE Nejdek, spol. s r.o.

Výroba zámků a kování

Pravidelná mzda

• Pravidelná mzda
  • Chování nadřízených,naslouchání manažerů, chovat se lépe kmenovým zamestnancum

• Rozhodně určité lidi kteří na svých pozicích nemají absolutní ponětí co dělat. Pak to vypadá jak v cirkuse když se na rychlo vše zakrývá před zákazníkem...

• Nejvíce spokojená jsem s benefity, ať už je to dotovaná strava, doprava či finanční prostředky na benefit kartě
  • Nejsem spokojená s obsazováním vedoucích pozic, do kterých jsou čím dál častěji dosazováni příliš mladí lidé bez zkušeností a zájmu o firmu

Ve firmě je na výběr strašně moc různých pracovišť, takže pokud bude předák chtít, tak si člověk na práci zvykne jaksi postupně a nakonec se vždy někde uplatní.

• Nejvíce spokojen jsem byl s náplní své práce, kdy jsem mohl využívat kreativitu a představivost, zkušenosti ze života a předchozích zaměstnání.
  • Nebyl jsem spokojený s celkovou nepřátelskou atmosférou ve firmě, která byla čím dál horší, ve srovnání s rodinnou a přátelskou atmosférou z časných let existence firmy. Ve firmě začal převládat systém "kastování" lidí, přivádění kamarádů bez zkušeností, praxe a schopností na místa středního a vyššího managementu, Rozšiřování alibizmu a převádění zodpovědnosti na všechny, kromě odpovědných.
  • Možnost kariérního postupu

Vzhledem k faktu, že se firma dlouhodobě potýká s poměrně velkou fluktuací zaměstnanců, je pravděpodobné, že se časem uvolní místo na vyšším stupínku a když zaměstnanec ukáže alespoň mírnou míru aktivity, automaticky se na něj navalí práce za chybějící kolegy a když zaměstnanec zareaguje hrozbou výpovědi, bude posunut výše. Nejlepší způsob karierního postupu je však po cca 5-ti letech z firmy odejít, protože nový zaměstnavatel bude mít jistotu, že přichází zájemce vycepovaný firmou z oboru automotive a bezohledným vyssáváním schopností.

• Rozmanitou práci

Každá odborná práce ve firmě prostupuje napříč všemi obory a je možnost až potřeba mít o nich alespoň základní přehled. V případě zájmu se pak zaměstnanec může zaměřit a zdokonalovat v tom oboru, který mu osobně vyhovuje.

Kvalita, kontrola kvality

• Plat a benefity jsou přiměřené.
  • Naprosto neprofesionální až amatérské vedení.
  • Možnost kariérního postupu

Protože je řízena velice neprofesionálně a amatérsky a kariérní postup je tak dosažitelný i pro lidi, kteří pro něj nemají žádné předpoklady nebo nesplňují alespoň minimální požadavky, které jsou pro to potřeba.

• Fajn přístup k ženám. Spousta prostoru pro zlepšení. Skvělé stravování.
  • Nejhorší je nemožnost parkování v blízkosti firmy. Bezpečnostní podmínky nic moc. V jiných firmách jsou na stejné věci daleko přísnější.

Kvalita, kontrola kvality

• Vyšší platy by si někteří pracovníci zasloužili. Lepší zaučování.

• Hodně záleží, kam vás dají, ale obecně se dá říci, že předáci jsou fajn a vyjdou vám vstříc.
  • Horší to však bude s vašimi kolegy, kteří často obcházejí pravidla (zejména co se drog týče) a docela běžně se stává, že ani nepřijdou do práce. Vedení to toleruje, protože je stále nedostatečný počet zaměstnanců.

• Bezvadný kolektiv,finanční skvělé ohodnocení
  • Vedení znalo práci pouze z papíru.Teorie a praxe je jiná.

• Aby mi přidali prachy a ubrali práci. Hlavně zrušit přesčasy!!

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 15

V současné době řešíme nedostatek pracovní síly a každý si může zažádat o přeložení na jiné oddělení a nechat se proškolit na jiné místo. Firma má i trainee program, kde si pracovník vyzkouší více pozic.