DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Poštovní a kurýrní činnosti

• Práce v mezinárodním prostředí

Dobrá spolupráce do úrovně nižšího managementu.

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 96 670 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Dobrá spolupráce do úrovně nižšího managementu.
  • Vyšší a top management je skupina neschopných lidí, kam se člověk dostane přes známost a ne pro schopnosti. Absolutní nezájem o své podřízené. Jste pouze číslo. Chce to vyházet ty lidi co jsou tam skoro 20let a dosadit tam lidi, kteří vědí co dělají.

• nevím
  • Víc vycházet vstříc...nebuzerovat,ale zajišťovat pomůcky k práci /pojezdy,vozíky,paleťáky,fixy,prupisky,oděv..../ opravit díry v podlaze,je to strašné,když do toho vozík vjede..může dojít k úrazu...hlavně že musíme mít ochranné brýle ...člověka na záskok...u nás jeden onemocní a druhý zanho musí dělat 12tku/16tku...

• Pokud nemáte rodinu, zájmy a osobní život, je pro vás tato práce jako dělaná. Jste-li takoví, máte vysokou pravděpodobost úspěchu a karierního postupu
  • Hodně náročná práce. Nikoho nezajímá váš osobní život. Práce přesčas každou chvíli. 16tky nejlépe z noční na ranní... Ze začátku super. Ale ,když si pak uvědomíte, že ,,musíte,, každý víkend na přesčas a zároveň zůstat v týdnu déle v práci, zjistíte, že vaše ne je ne i pro vedoucí, kteří se najednou otočí proti vám...

• Vážím si toho, že je to family friendly zaměstnavatel, nabízí širokou škálu školení zaměstnanců, stará se o co nejpříznivější pracovní prostředí, pravidelně si říká o feedback.
  • Změnila bych způsob odměňování zaměstnanců. I přes pravidelné navyšování mezd o cca inflaci jsou na tom nově příchozí zaměstnanci finančně lépe než zaměstnanci služebně starší. Což považuji za docela nefér, jelikož nejsou u těchto služebně starších doceněny zkušenosti, znalosti a celkové povědomí o fungování společnosti atp.

• Byl dobrý kolektiv,než ho vedení svým chování rozbilo a to tím, ze nahradilo diletantismus nad odbornost.
  • Přístup k lidem s obornymi nápady a vůli se rozvíjet a postupovat firmou výše.Ne je brzdit a sedět na funkcích a obsazovat vyšší pozice lidmi,kteří nemají odbornost,ale jsou něčí kamarádi nebo umí lichotit vyššímu managementu.

• Flexibilnější prac. doba
  • Chaos v managementu, ale to je problemoji pozice, kde hodně koordinuji praci lidí na pulce zeměkoule. Většinou nikdo neví co dělá druhá ruka... chaos a stres

• Velmi dobrá úroveň vstupního školení, včetně dalších školení a tréninků. Možnost karierního růstu. Množství benefitů. V převážné většině vstřícné chování.
  • Umožnil bych lidem, na pozicích kde je to možné, práci na zkrácený úvazek. Dlouholetí zaměstnanci by namísto věcných darů (skleničky, vázy, a pod.) uvítali peněžní dar.

• Není si na co stěžovat. Snad jen na výši platu, to je jediné co by se mohlo zlepšit.
  • Nic konkrétního. Kromě peněz.

• Do práce chodím jen proto ze tam mam hodne kamarádů a jelikož se mi neozvali s jinou nabídkou musím trpět v dhl express nadřízení slibuju porad lepší platové ohodnocení ale to jen tak říkají aby lidi chodily ba přesčas tak si dejte pozor lidi 3mesicni zkušební doba je dobre placená ale potom vás odrbou a navíc jak se tam chovají k výrobkům a podobně je to hrůza hnus jen co se mi ozvou s novou nabídkou du pric tak si dejte pozor lidi

• Komunikace se zaměstnanci, motivace, pracovní rozvoj.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 19

Firma má akutní nedostatek kurýrů. Kurýrem se může stát kdokoli s řidičákem a s čistým trestním rejstříkem. Předchozí zkušenosti nejsou potřeba. Slečny bez zkušeností mají velkou šanci na přijetí v odděleních customer service nebo telesales.

Možnost práce při studiu

Některá oddělení, například celní, umožňují práci na směny.