H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o.

Maloobchod s oděvy

kolektivu

• kolektivu
  • zvýšit výplaty, protoze si myslim ze spoustu sikovnych lidi z te prace odchazi hlavne kvuli malym vyplatam.

• Vstricnost, co se tyce smen. Psychicky nenarocna prace. Karierni postup.
  • Platove ohodnoceni. Nedostatek zamestnancu na pokryti potreb obchodu. Neoceneni kvalitnich a stalych zamestnancu.

• Není nic, s čím jsem mohla být vyloženě spokojená. Pouze se svými kolegy, ale ty mi nedala firma H and M...ale vzájemná úcta a respekt k druhým...a také to, že při tak velké pracovní zátěži jsme věděli, že je lepší si navzájem pomáhat.
  • Firma H and M by se měla zamyslet nad platovým ohodnocením. Vzhledem k tržbám, které tato společnost ročně vydělá, dostávají jejich zaměstnanci opravdu almužnu. Vzhledem k množství a obtížnosti práce platové podmínky ROZHODNĚ neodpovídají. Prodavačky tam spíše slouží jako uklízečky kabinek. H&M opravdu nedoporučuji

• karierni rozvoj prijemne pracovni prostredi muzu se naucit neco noveho
  • plat nic jineho me nenapada

• Práce téměř každý víkend. Volný víkend byl třeba až po osmi týdnech.
  • Možnost práce při studiu

Každý student behěm studia může managementu přinést svou dostupnost, kdy má školu. Mng tým pak plánuje směny dle dostupnosti jednotlivců a během zkouškového období vyhovuje i zkouškám. Ovšem potřeby obchodu jsou různé a tak dochází často ke změnám směn. Což studentům moc nevyhovuje, jelikož si plánují svůj osobní, studijní i pracovní život dle naplánovaných směn. Samozřejmě po domluvě si mohou mezi sebou měnit směny. Jsou na výběr tři úvazky a to 10, 20 a 30 hodin týdně. I u tohodle je to docela sporné, protože málo kdo pracuje pouze podle svého úvazku. Většinou má každý + 10-15 hodin za týden, než by měl mít. Pracoval jsem na třech pobočkách a každá se mírně liší k přístupu studentům a každý manager taky. Někdo vyhoví, někdo ne. Každopádně si myslím, že pro studenty je to skvělá volba. :) Ať si to každý vyzkouší, uvidí sám, jak mu to vyhovuje. Vše je o lidech :).

• Mladý kolektiv, zaměstnanecké slevy platí po celém světě, atraktivní prodejna a zboží, možnost práce při studiu, i krátké úvazky, práce je různorodá, možnost rychlého kariérního růstu. Spousta fajn lidí, pití zdarma na pracovišti. Všichni ve firmě si týkají a alespoň se snaží mít přátelský přístup. I manažer je často ochotný pomoci.
  • Brutální přesčasy, směny často brzy ráno nebo končí pozdě večer. Hodně pracovních víkendů, přestože slibují volné. Žádné sick days. Management se chová často příliš nadřazeně.
  • Práci v týmu mladých lidí

Průměrný věk všech zaměstnanců cca třiadvacet

• Rozmanitou práci

Od udržování vzhledu na obchodě po doplňování zboží či zákaznické poradenství nebo práce na pokladně

• zaměstnanecké slevy
  • neschopný management špatně plánované směny

• Kolegové a kariérní postup
  • Rozhodne plánování směn. Dozvědět se vždy ve čtvrtek jestli půjdu v neděli do práce není fér. To stejne u změny směn a preplanovavani bez vědomi podřízených. Cele špatně. Bohužel ne každý ve firmě je flexibilní student. Další věcí je občasný komplex Boha na manažerských pozicích. Napomáhají na obchodě a nás chtějí sedrit z kůže. Když bouchaji kabinky a na obchodě je málo SA tak snad nesedím v kanceláři ne? Nebo nejdu uklízet své oddělení až v půl 8 večer a potom když nestíhám (logicky) tak nenutim ostatní ať to dělají za mě. Další věci jsou platy. Za 17 tisíc čistého je toto opravdu hnus.

• Péče o zaměstnance je skvělá, nadřízení vycházejí vám vstříc, pracujete a rozhodujete se rychle, máte možnost kariérního růstu.

• Pohodová práce a přijatelné finanční ohodnocení
  • Shop managerka jedné z prodejen je člověk, který absolutně není vhodný na vykonávání přidělené pozice.
  • Možnost práce při studiu

Možnost volby směn i o víkendech, proto je dost místa pro školu.

Práce neobnáší nic složitého, zvládne se to naučit každý.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 27

Možnost práce při studiu

Průměrný věk všech zaměstnanců cca třiadvacet

Práce neobnáší nic složitého, zvládne se to naučit každý.