Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Maloobchod prostřednictvím internetu

• Kolektiv. Spoluprýce.
  • Zaměstnavatel si necení svých zaměstnanců.

• Popravdě hrůza!! Mzda Možná skvělá, ale za jakou cenu. To bych raději zametala chodníky za 60 korun na hodinu, než znovu jít pracovat do rohlíku.
  • Vše katastrofa. Moje práce byla ve skladu. Všude jen ukrajinci, což mi tak nevadilo, ale málo kdo uměl cesky. Manageri na určitém oddělení jsou neprofesionální, nemají v sobě žádnou empatii, chovají se arogantně. Mají rádi svoje lidi, nové lidi moc přijímat nechtějí do kolektivu. Když jste nováček, tak vás vždy dávají na ty nejhorší místa, jako je třeba chlaďák..... vždy si musíte brát do práce bundu, pro případ, že vás pošlou právě do chlaďáku. Jednou jsem bundu zapomněla a manager tam začal na mě naprosto křičet. Jinak v tom chlaďáku je fakt sakra zima. Nepomůže ani tepla bunda a rukavice. Takže být tam 8 hodin je fakt masakr....Dokonce pak nastalo období, kdy mě ( mladou, hubenou) holku, začali posílat i do mrazáku, přesto, že jsem neměla na to oblečení. Přitom na školení nám říkali, že do mrazáku brigádníky a hlavně holky neposílají !!!! I přesto, že jsem měla jen oblečení do chlaďáku, mě poslali stejně do mrazáku, kde jsem vydržela přesně 12 min. Nejhorší. Sama jsem odešla po 12min pryč. Rychle jsem běžela ven ze skladu na sluníčko kde bylo zrovna 25C abych se ohřála. Vůbec to nepomohlo a málem jsem zkolabovala. Což bylo vedoucímu jedno a znovu mě poslal do mrazáku. Tehdy jsem si vzala věci a odešla jsem domů a už se nikdy neukázala. Další hrozná zkušenost je, že vás stále přeřazuji někam jinam, když už konečně se nějakou činnost naučíte dělat pořádně, tak přijde nějaký manager a přeřadí vás jinam na jinou pozici, kde vy chodíte třeba půl hodiny po hale a nevíte pomalu ani kam jít. Když se zeptáte, nikdo moc neporadí. Než se zase naučíte další novou činnost, tak je další hodina pryč, takže váš výkon je úplně nulový. Jistě! Od toho je školení jednodenní na 8 hodin, kde se mate všechno naučit. Což je opravdu nereálné. Když podstoupit školení, jste brány tak, že už vše máte umět 😃😃😃 což se dostávám k bodu : jste např na balení tašek, kde je teplo. Tak máte legíny a tričko... za hodinu vás přeřadí do chlaďáku, kde potřebujete teplé tepláky, mikinu, bundu, rukavice. Šatnu tam nemáte poblíž na převlečení a ani tam nemáte skříňku na odložení věcí. Hrozná představa co? Ehm..takže jsou 2 možnosti. Chodit teple oblečená celou dobu, nebo vyjít ze skladu a jít se převléknout do šatny, která je od skladu né úplně blízko. ( Zabere cca 30 min) dojít tam, převléknout se, dojít zpět. Což ztratíte plno času. A jak už asi víte, jste placení podle rychlosti, takže v tomhle případě ztratit 30 min do šatny je nereálný. Další vec, parkovat autem neni poblíž areálu možný....pauza je vždy na 30 min. 1 nebo 2. Podle počtu hodin, ale než dojdete na pauzu do šatny, tak vám to zabere plno času. Jenže bohužel je to jediné místo, kam si do skříňky zamknout cigarety, jídlo atd., Další věc jsou směny. Ze začátku to vypadá všechno hrozně fajn že ano? Domluvení si směny podle sebe z pohodlí domova, možnost se odhlásit několik hodin předem. Ale realita je jiná...kdo dřív klikne, ten dřív má 😃 směny jsou rychle pryč a někdy se připravíte na 8h směnu a když dorazíte, tak vás pošlou po 2h domů, že není práce. Což když dojíždíte daleko není úplně nejlepší. Jednou mi zrušili směnu 30 min předem.....no a na závěr bych poradila !!!!!!prosím vás!!!! žádných 170 korun na Hodinu za tohle teda nikomu nestojí!! Nikomu! Práce náročná jak fyzicky tak psychicky. Žádná komunikace s ostatními zaměstnanci není, moc si tam nikdo povídat ani nechce, všichni si tam dělají jen to svoje. Takže zábava žádná, komunikace žádná, nikdo vás nepodrzi, nepodpoří, nepochválí, neocení ! Jen jste pro všechny loutka a oni si sní hejbou a zacházejí jak chtějí. Good luck

• Nic mě nenapadá.
  • -Amatérismus, ignorantství a špatné chování vyššího managementu -Žádné odměny, bonusy, příplatky (ani na konci roku)
  • Možnost práce při studiu

-nenáročná práce s možností velké flexibility

• Neférovosti,pohrdání vami

• Při podepsání výpovědi nebyl problém s proplacením dovolené a dokonce mi ponechali pohyblivou složku mzdy.

• Foremní rodinná kultura

• Dobrý přístup nadřízených. Celkově se dalo s kolegy vyjít, ale... .
  • Směny nebylo možné si určit, jak bylo řečeno. Většinou jste si mohli vybírat pouze z toho co zbylo... Takže převážně byli volné víkendy a rúzné svátky...

• S lidmi kteří pro Rohlik pracuji...
  • vše se řeší na poslední chvíli

Nákup

• Rozvoz byl super, nebylo to o jednom okruhu a jezdil člověk na různé místa. Ačkoli to bylo na žl, bylo to celkem dobře placené.
  • Říkali, že směny si můžeš plánovat jak potřebujete, ale realita byla jiná. Program byl ve spuštění nepřístupný a když se tam člověk dostal, byli směny už obsazene a nebyl už výběr směn pro mě volný. Musel jsem si nakonec vybrat co na mě zbylo a bylo pro mne přijatelné.
  • Možnost kariérního postupu

Pokud jste šikovní a máte věech "pět po hromadě", můžete se dostat i do vyšších pozicí.

• Klidnou práci

Kolektiv mladých lidí, kteří vědí co dělají.

• plánování směn funguje jako burza. Kdo dřív příjde ten dřív mele. Maj daleko víc řidičů než počet volných směn, prot se kolikrát stávalo že jste na měsíc neměli plně obsazene směny tudíž vás čekal výpadek příjmu.

Porovnejte si Rohlík.cz (VELKÁ PECKA s.r.o.) s těmito firmami