PEPCO Czech Republic s.r.o.

Maloobchod s oděvy

• Možnost kariérního postupu

Moznost seberealizace.Bonusy a skolici system.

• Moznost seberealizace.Bonusy a skolici system.
  • Skladovy system .Prijem poctu palet se zbozim.Mnozstvi palet,ktere je na sklady prodejen zasilane neodpovida kapacitam a moznostem na sklade.Nemoznost docilit zlepseni.Nepristupnost ke zbozi.Tezke podminky pri vybalovani zbozi z palet.Sklad je vlastne unikova cesta☺...Zamestnanci jsou casto nuceni skoncit u Pepca ze zdravotnich duvodu.Novodoba otročina...

• Každoroční nárůst platu, super benefity pro zaměstnance.
  • Příliš mnoho starostí na jednu osobu. Kontrola cenovek, kontrola zboží, vykládání zboží, obsluha zákazníka, obsluha pokladny, vykládání zboží, příprava letáku.

• Pravidelné připsání výplaty na účet
  • Nastavení osobního ohodnocení - ať člověk pracuje více či méně je na tom pořád stejně Špatné zásobování Za výkony prodejny je hodnocena hlavně vedoucí

• maximálně s kolegy, ale ani ti tam dlouho nezůstali
  • velká dřina, velké nároky na zaměstnance, špatná regulace dodeje zboží tudíž celkově velký nápor na zaměstnance.

Neboť lidé se zkušenostmi z jiných zaměstnání dokáží posoudit náročnost této práce (také tam dlouho nevydrží). Kdežto člověk bez zkušenosti tam zůstane o něco déle neboť zatím nemá s čím porovnat ocenění této práce, přístup nadřízených a námahu kterou denně musí vynaložit u této firmy. Tím pádem je na nějaký čas vyřešena stránka fluktuace na provozovně.

• omlouvam se ale nemam co ocenit - meli jsme fajn partu ale kdyz je zamestnavatel na prd tak to nestaci. mohla to byt pohodova zajimava prace, ale museli by ji vest kvalifikovani lide.
  • chteji po vas prescasy, ty vam ale nezaplati. Musite jezdit vypomahat na jine prodejny v ramci celeho kraje - zaplati vam jizdne ale ten cas na ceste ne. delate neustale zbytecnou praci protoze jeden den date vanocni koule sem a odpoledne prijde mail ze maji byt presunuty jinam, tak je presunete a dalsi den prijde dalsi mail ze je mate presunout zase zpatky a treti den je musite stahnout z prodeje to je neustale dokola. byt se to nezda je to fyzicky velice narocna prace - taháte bedny, rzdelavate palety... chteji po vas vse perfektne at uz je to uklid ci vzhled ale nedaji vam poradne vybaveni na uklid a vyfasujete kosili po holce co tu delala pred vama....

• Zbytečně moc zboží, denne několik palet, málo lidí vzhledem k velkému prodeji, malé výplaty přestože jsme firmě vydělávali stále víc peněz, dlouhé smeny

• finanční ohodnocení náplň práce
  • Kolektiv zaměstnanců (všichni se navzájem pomlouvají, nejsou upřímní, jednají povýšeně, jediná osoba, která tam se mnou jednala slušně byla zástupkyně vedoucí obchodu). Neschopná vedoucí obchodu. Nutili mě pracovat o víkendech (v týdnu respektovali můj školní rozvrh) dvanácti hodinové směny i přes to, že mi nebylo 18 let a žádala jsem je o směny kratší. Neskutečně otravná hudba v obchodě (opravdu mi to velice znepříjemňovalo práci). Dovoz nového zboží každý den, takže byl naprosto přeplněný sklad i věšáky v obchodě. Po podání výpovědi mi poslali jen polovinu výplaty a bylo neskutečně náročné s nimi ohledně toho komunikovat.

• -arogance vedoucí i zástupkyně -nulové znalosti práce s lidmi -absolutně nerespektovali pravidla prodejny!!!!

• Kolektivem
  • Hodně těžké práce pro ženy,hodně palet,a málo finančně ohodnocena práce.
  • Možnost práce při studiu

Jako brigáda pri studiu je to vhodné vyjdou vstříc požadavkům.

• Prace s lidmi Neni to az takova stereotypni prace
  • S pristupem nadrzizenych Pracovní doba- je to dost narocne pro matkys malymi detmi

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 27

Při vhodném vzdělání se lze stát z brigádnice vedoucí prodejny. Vlastní zkusenost kolegyně.

Rozmanitou práci

Je to různorodá práce s odevy a spotřebním průmyslem.

Zazemi velke firmy, hodnoty Pepco, lidsky pristup