Sony DADC Czech Republic, s.r.o.

Balicí činnosti

• Práce v mezinárodním prostředí

• SONY DADC zaměstná i absolventy, vše potřebné zaměstnance naučí.
  • Motivovala bych své zaměstnance výhodnějšími benefity, naslouchala jejich nápadům pro zlepšení pracovnách postupů. Snažila bych se udržet si své kvalitní zaměstnance a nenechat je lehce odcházet ke konkurenci, která nabízí více.

• Nejvíce si cením, že SONY zaměstná úplně každého. Neřeší rasu, pohlaví, stáři, národnost i když to ne vždy bývá k dobru.
  • Rozhodně bych přidal všem zaměstnancům, kteří něco umí a tím si udržel jejich loajalitu a pracovní nasazení. Bohužel v Sony pracuje více těch, co umí jen žvanit a neumí nic kromě Aj nebo Nj. Jedno jestli ve výrobě nebo v kancelářích. HR oddělení je přímo tragédie. Sony se tváří jako firma, které podporuje dobré nápady, ale jen jako, ve skutečnosti Sony žádné změny nechce, zlepšováky, úspory a dobré nápady zůstávají nevyužité a už vůbec Sony nedokáže lidi, kteří něco dělají navíc ohodnotit, pochválit nebo podpořit.

V tuhle dobu je nedostatek zaměstnanců a tak Sony rádo zaměstná i lidi bez zkušenosti a pokusí si je vychovat.

• Možnost práce při studiu

Studuješ? Dáme ti šanci privydelat si a ty se nám po ukončení studia odměnís tím, že k nám půjdeš pracovat. To je přeci dobrá myšlenka.

• Kdyby lepe platili meli by Vice kvalitných síl
  • Ohodnotenie lidi

• Upřímnost a to tím že nic neslibuje ale koná např.hned vás propustí a ani nevíte jak a dokonce vás nabádá k odchodu,fajn
  • Změnil bych myšlení vedoucích pracovníků,pracují s quantitou a ne s kvalitou,to mě nejde do hlavy

• Mám kolem sebe nejlepší kolegy, co jsem kdy potkala!
  • Investice do zamestnancu, nezamerovat se tolik na klienta ale naslychat i zamestnancum, investovat do vzdelani zamestnancu, duvera v zamestnance

• S pracovníky se baví rozumně a otevřeně. Mzda je poměrně fér a chodí včas. Snaží se dodržovat zákony, ne jako jinde. Můžou si vybírat, takže procento hloupých a neschopných kolegů je menší než jinde.
  • Je to mezinárodní firma, tak některé věci nejdou změnit, nebo jen pomalu.

• Přátelský kolektiv stálých lidí, který se ale bohužel rozpadá.
  • Nefunkční nábor nových česky mluvících pracovníků, špatný stav strojů, způsobený nedostatkem kvalifikovaných techniků, otřesný rozpis směn, téměř žádné volné víkendy, neochota vedení s těmito nedostatky cokoliv dělat

• Tým kolegů je dobrý, spolupracují a jsou ochotni se postavit jeden za druhého. Za poslední rok se obměnilo vedení a to k lepšímu. Momentálně je vidět, že se management snaží aby byli zaměstnanci spokojeni.
  • Přístup firmy jako zaměstnavatele není úplně nejlepší. Některé bonusy jsou zbytečné a vlastně k ničemu pro většinu zaměstnanců. Mohlo by být lepší.

Prakticky veškerá komunikace v zákaznickém servisu probíhá v angličtině. Emaily na denní bázy, občas i telefonáty, zahraniční kolegové. Plus jako bonu Sony nabízí proplacené jazykové kurzy.

• Možnost práce při studiu

V naší kanceláři je mnoho studetů.

• Výplata vždy bez problémů; možnost říct, co by se mělo zlepšit; kuchyňky na pracovišti včetně kávovarů atd.; Skvělý kolektiv; Snaha o podporu zdravého životního stylu
  • Motivovat zaměstnance k setrvání ve firmě (benefity za loajalitu, v případě nespokojenosti změna pozice); Lepší komunikace managementu s firmou (řadový zaměstnanec neví, co se kde děje do doby, než je to veřejné); Více možností profesního růstu

• Volná pracovní doba, minutová docházka, placené přesčasy, roční bonus
  • Vyměnit stávající ředitelé za jednoho, který by byl schopen vést a rozhodovat sám.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 13