CompuGroup Medical Česká republika s.r.o.

Vydávání softwaru

• Neformální pracovní atmosféra
  • Práce, co dává hlubší smysl

Firemni kultura, to je to hlavni co me na CGM bavi. Neustale se zlepsuje a systematicky se na ni pracuje na vsech urovnich.…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 100 142 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• V CGM jsme super parta, ať už řešíme pracovní záležitosti nebo se setkáme na firemních akcích, tak jsou to vždy příjemná, inspirativní a přínosná setkání. Není nad to se na spolupráci se svými kolegy těšit. Myslím, že málokde se mohou pyšnit tak stabilním zázemím, firemní kulturou, sounáležitostí a ochotou pomoci, tak jako to máme u nás v CGM.

• Firemni kultura, to je to hlavni co me na CGM bavi. Neustale se zlepsuje a systematicky se na ni pracuje na vsech urovnich. To je zaklad vseho dalsiho a spatne veci se proste neujmou. Proto je samozrejmosti ferove jednani, skvela atmosfera a i kdyz je pracovni zatez velka a "zatizena korporatem", prace mne bavi a tesim se do ni.
  • Vzdy rikavam, ze na "KDYBY" se nehraje, ale dobre. Mit tu moc, vymanil bych se ze sparu korporatu.

• vztahy
  • méně analyzovat a více tvořit
  • Jistotu a stabilitu

stabilní odvětví

• Lidskost.

• Atmosféry, mezilidských vztahů na přátelské a přesto vysoce profesionální úrovni, otevřené komunikaci a pochopení, že život není jen o práci.

• Otevřená firmení kultura, férovost, možnost realizace svých přání a snů, stabilita, perspektiva

• s přístupem k zaměstnancům, velkou snahou přizpůsobení individuálním potřebám

• Férovost jednání, flexibilita a přiměřená vstřícnost při řešení mých požadavků.
  • Občasné složité řešení toku informací, neúplná sladěnost jednotlivých divizí.
  • Příjemné pracovní prostředí

Firemní kultura se stále rozvíjí. Kolektiv pracovníků je vzájemně vstřícný a české vedení dokáže naslouchat potřebám zaměstnanců. Prostory se upravují dle aktuálních potřeb a požadavků zaměstnanců. Firma se snaží udělat maximální vhodné podmínky pro práci.

• Pružnou pracovní dobu

Pružná pracovní doba je samozřejmě pouze na pozicích, které to dovolují. Ovšem i na pozicích, kde pracovník musí být v konkrétní čas, si dokážeme vyjít vstříc a lze tedy práci uzpůsobit svým potřebám.

• Možnost podílet se na realizaci zajímavých inovačních projektů v oblasti elektronizace zdravotnictví. Velmi dobrý pracovní kolektiv a vztahy na pracovišti.

• Má práce mne baví. Pracovní doba je dostatečně pružná. Kolegové jsou inspirující. Atmosféra otevřená. Zaměstnancům se naslouchá. Pravidelná setkání s GM u kávy na všech pobočkách. Identifikované zádrhely se řeší konstruktivně.
  • Nic mne nenapadá.
  • Práci, co dává hlubší smysl

Díky našim programům a službám se lékaři mohou věnovat skutečně tomu podstatnému, a tím je léčení pacientů. Vedení dokumentace, objednávání pacientů, vyúčtování, komunikace s odbornými pracovišti, aktuální data, plynulý chod, a klid na práci, to vše obstarají lékaři naše programy. Je skvělé vědět, že to, co vyvíjíme, vylepšujeme a zabezpečujeme, přispívá ke kvalitě lékařské péče v naší zemi.

• Náročné úkoly

Vzhledem k našemu zaměření musí být naše produkty víc než kvalitní. Každá inovace musí být promyšlená a musí zákazníkovi přinést uživatelský komfort.

Práci, co dává hlubší smysl

stabilní odvětví