PAPERA s.r.o.

Velkoobchod s papírenskými meziprodukty

• Pružná pracovní doba

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 987 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• V této firmě je každý dobrý skutek po zásluze potrestán. Na spokojenost máte prostor pouze do doby, než Vám přijde první výplata.
  • Téhle společnosti připisuji jednoznačné prvenství - NEJHORŠÍ ZAMĚSTNAVATEL. 1) MZDA - nevěřte slibům a líbivé agitaci na pohovoru, protože realita je jiná. 2) BENEFITY a) auto pro soukromé účely - ano, od druhého měsíce, ale draze zaplacené 6,-kč/km Fabie v základu! b) sodexho benefity - ano, ale musíte si je zaplatit - zaměstnavatel Vám zprostředkuje jen jejich nákup. 3) PRUŽNÁ PRACOVNÍ DOBA - ano, pružíte od rána do večera! Vládne zde byrokracie a směrnice! 4) FIREMNÍ AKCE na které se dlouho vzpomíná - ano, přesně tak. Zřejmě proto, že už si nikdo nepamatuje, kdy a kde vlastně byly. Během pohovoru se nejspíš dozvíte, že firmu zde hodnotí pouze "věční stěžovatelé" - není tomu tak, je to ve většině případů zcela objektivní pohled na celou společnost.
  • Řád a pravidla

Ve firmě vládne byrokracie, diktátorství a vše se řídí zkostnatělými pravidly. Pokud máte vlastní nápady - předem na ně zapomeňte. Snaha něco zlepšit je po zásluze potrestána. Naopak ti co drží "hubu a krok" tak jsou oceňováni a zpravidla je čeká kariérní postup.

Platový výměr na úrovni minimální mzdy - může vyhovovat pouze lidem bez zkušeností, nebo těm kteří mají minimálními náklady na život.

• Neomezený tarif, Časová flexibilita
  • Manažer neschopný dodržet slovo. Placení nájezdu KM. Slabé vybavení do terénu Velké požadavky málo peněz

• Nic
  • Vše co tady píšou ostatní je bolestná pravda. Nesmyslné plány, když je náhodou dáte, tak je časem dotaci někam kde to stejně nedáte. I při plnění směšný plat. Žádné benefity. Soukromé kilometry na služebním autě za 6 Kč/km. Limit i na služební km při přetáhnutínutí vám jejich cenu vynasobí třemi a strhnou ze mzdy. Neschopné vedení co slibuje a lže od pohovoru az po odchod s firmy. Strhávání každé blbosti že mzdy je firemní sport. Amatéři ve všech ohledech.
  • Neformální pracovní atmosféru

Ano, všichni si tam týkají. Ne vždy je to ale ku prospěchu

• 'Pohodový nadřízený
  • Ve firmě neplatí to, co je naslibováno na pohovoru. Jak pravidla, tak finance.

• časová flexibilita
  • finanční ocenění, jednání v rámci firmy, silná byrokracie, neflexibilní, omezené služební km, slabé vybavení k práci

• Náročné úkoly

Za hodně práce málo peněz

• Kolegů
  • Majitel

• Skvělá parta lidí, žadné direktivní řízení a maximální volnost. Firma chce růst
  • Občas moc administrativy, ale to k obchodu patří :-)

• spolehlivost, důvěra, časová flexibilita, parta skvělých lidí, možnost se podílet na rozvoji firmy.
  • Lepší školící program pro obchodní zástupce a regionální manažery.
  • Příjemné pracovní prostředí

Přatelská atmosféra, všichni si vzájemně umí pomoci. Všichni mají společný cíl a to, aby PAPERA rostla.

• Oceňuji hlavně pružnou pracovní dobu a volnost, kterou tu jako obchodník mám. Jsem součástí týmu, který funguje jako parta kamarádů a jednou za čas podnikáme společné akce i mimo pracovní dobu. Papera je můj třetí zaměstnavatel a teprve tady cítím spokojenost a radost z práce.
  • Rád bych se účastnil mimo pracovních aktivit i s ostatními týmy a kolegy napříč celou společností. Trochu mi chybí akce společné pro celou Paperu.