Ricardo Prague s.r.o.

Výzkum a vývoj v oblasti technických věd

• Práce v mezinárodním prostředí

Zajímavá práce, člověk se stále učí a je obklopen zkušenými kolegy, kteří vždy rádi poradí. Žádný stres. Téměř vždy se…

• Zajímavá práce, člověk se stále učí a je obklopen zkušenými kolegy, kteří vždy rádi poradí. Žádný stres. Téměř vždy se našim manažerům daří naplánovat věci, tak že je v pohodě stíháme a když se něco vysype, neznamená to, že musíme v práci i spát, abychom to stihli opravit. Vstřícnost na všech úrovních a ve všem (od toho vyfasovat novu tužku po zkrácení úvazku a práce z domova) Výborný kolektiv a zábavné akce i mimo pracovní dobu Angličtinou nejen mluvíme, ale i se jí učíme a svoje výsledky si můžeme ověřit získáním Cambridge certifikátů (za které nejen že nemusíme platit, ale ještě dostaneme odměnu za jejich splnění). Na rodičovské jsem mohla pracovat z domova a po návratu mám velmi flexibilní pracovní dobu a opět pravidelnou práci z domova. Vím, že když budu potřebovat, vyjdou mi vstříc i zkrácením úvazku. Sídlíme v Karlíně, už nikdy nechci pracovat jinde! Naše kanceláře jsou moderní, příjemné, ale zároveň to tu nevypadá jako v herně pro dospělé. Aktivně podporujeme děti a studenty a snažíme se je přesvědčit, že technické obory jsou ty pravé, a to i pro dívky.
  • Když vyvíjíte software, kterému je víc než 20 let, je občas těžké posunout se po technologické stránce dopředu. Snažíme se, ale jde to ztuha. Ve velkém týmu je občas těžké dostat se ve správný čas ke správné práci, většinou mě moje úkoly baví, ale jsou dny, kdy vím, že se budu trochu nudit.

Dostanou se k zajímavým projektům pod vedením velmi zkušených kolegů. Navíc je jim často umožněno nějakou dobu pracovat v zahraničí (nejčastěji v Anglii). Kromě toho má Ricardo speciální program růstu platu pro čerstvé absolventy, který jim zaručí, že se rychle dostanou na úroveň zkušenějších kolegů.

• Nedostatek práce Nulová vize Absolutní nezájem o nadšené a pracovité lidi

Výzkum, vývoj

• Zajímavé benefity, možnost pracovat na zkrácený úvazek, flexibilní pracovní doba, kompenzace nemocenské, příjemná lokalita, prostředí i lidé
  • nejasná budoucí vize, která záleží na celkovém vývoji oblasti automobilového průmyslu

• Různorodost práce, možnost cestování
  • Změnil bych způsob jakým se hodnotí výsledky firmy. Na jednu stranu vyděláváme mnoho peněz, ale na druhou stranu se zaměstnancům říká, že to není dost. Po sto letech neumíme napsat kontrakt, který by si zákazník nevyložil po svém.

• Různorodé projekty, přátelské prostředí
  • Řízení ve stylu: zisk za každou cenu Časte plošné čistky bez ohledu na schopnosti a potřebu Nemožnost jakéhokoliv růstu Naprosto nekompetentní řízení projektů

Výzkum, vývoj

• přátelská rodinná atmosféra, zajímavé projekty, cestování, multikulturní prostředí a work life balance

• Prima parta, férové jednání, ochota jednat a žádné zbytečné klacky pod nohy.
  • Velikost korporátu, kde ne všechna rozhodnutí shora jsou oceněna a dávají smysl.

• Benefity společnosti se řadí mezi jedny z nejlepších v porovnání s konkurencí v ČR. Ačkoliv se počet zaměstnanců v poslední době zvyšuje, tak zde stále převládá rodinná atmosféra. Velkým plus je také lokalita pracoviště.

Práci vhodnou pro rodiče s dětmi