Expedia Services CZ, s.r.o.

Činnosti zprostředkovatelských středisek po telefonu

• Práce v mezinárodním prostředí
  • Příjemné pracovní prostředí

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• - Pracovni doba - na nasem oddeleni nikdo extra neresi jestli prijdu o par minut pozdeji, dulezite jsou vysledky a kvalita odvedene prace. - Poloha kancelari - do prace to mam doslova par stanic metra, skoda ze s prestupem. - Benefity + plat odpovidaji odpovednosti za kvalitu prace.
  • - klasicke problemy americke koporace jako je pohled zvrchu na vsechno co prijde od jinud (jako napady jak veci zefektivnit) nebo nepomer financniho ohodnoceni ku kvalite vzhledem k stejne praci odvede na obou stranach Atlantiku - kosmeticke problemy ktere ale casem pomerne frustruji - mnoho aplikaci pouziva chaoticky AM/PM americky zapis casu, dale zapis dat... - omezena moznost karierniho postupu v ramci CR
  • Práci v mezinárodním prostředí

Hlavnim komunikacnim jazykem je anglictina at uz diky tomu ze jde o americkou korporaci nebo diky velice pestremu narodnimu slozeni zamestnancu. Dale je dle toho co vim relativne snadne se presunout na pozici v jine zemi kde firma pusobi. Tretim duvodem ktery byl zminen vyse je to ze AFAIK 90% z prazskych zamesntancu Expedie jsou cizinci prakticky z celeho sveta.

• S financnim ohodnocenim, s bonusy, krasne kancelare, skvely kolektiv
  • fixní pracovní doba

• Krasne kancelare a prostredi, super napoje zdarma, firemni akce, benefity
  • Nedostatecne proskoleni, nizky plat, big brother system ktery sledoval kazdou minutu stravenou na wc nebo kuchynce, dane fixni pauzy, stres...
  • Práci bez přesčasů

Cely system v Expedii je založen na sledování veškerého času v praci. Zajištuje to elektronicky system kterému jsem prezdivala Big brother. I Vas čas v kuchyni i na toaletě je počítán. Vaše směna začíná v 9 hodin a konci vždy v 6. Hodina na oběd a dvě 15 min přestávky mezi tím. V 9 musíte byt zálogovani v systému a práce začíná. Muzete si byt jisti, ze v šest berete kabát a hurá domu. Produktivita je take ostre sledovaná a tak včasný odchod domu je vykoupen neustálou aktivitou. Nepocitejte s brouzdanim na netu a vyřizováním osobních veci. Ma to své nevýhody ale i výhody. Pokud pracujete poctivě nemáte se čeho bát. System tam neni proto, aby Vam ublizoval pokud dodržujete pracovní morálku. Na stěnách jsou dokonce obrazovky s grafy produktivity, které se neustale aktualizují takze the pressure is on!

• benefits
  • the way employee's are treated - behavior and salary wise

• Mladá, energická firma, high tech, podporuje rozvoj lidí, ale vyžaduje přesnost a pracovitost. Angličtina podmínkou, jiný jazyk vítán. Je potřeba tolerance k Americké matce. Jinak super kolektiv mladých lidí, převážně cizinců. V centru města.
  • Byla by dobrá flexibilní pracovní doba. Bohužel, tohle je nastavené systémově a ani nejlepší šéf s tím nic neudělá.

Práci bez přesčasů