Broker Consulting, a.s.

Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

• Možnost kariérního postupu
  • Volnost a samostatnost

firma si jde tvrdě za svým cílem, bez ohledu co způsobí, pro mnoho lidí je to výhoda ale pro slušné lidi je to amorální.

• motivace
  • direktiva, nefér odměny

Je to docela brutální MLM a lidé kteří znají a mají zkušenosti jsou pro ně moc chytří, bohužel BC preferuje poslušné neználky než samostatné lidi co chtějí něco dokázat. Heslo drž pusu a poslouchej co ti říkáme a dělej co máš ......

• Vize Petra Hrubeho
  • Propistil bych lidi ktere prevratily vizy Petra Hrubeho na honičku za penězmi

• Dobrá mzda, hezké prostředí, dá se říct že i občas volno v pracovní době, podle práce a Vaší rychlosti. Také domluva, co se týče nemoci, nějakého zařízení si něčeho v pracovní době, například skočit si do banky apod.
  • Bohužel v této společnosti je jen pár opravdu slušných lidi, kteří jdou samozřejmě za ziskem, ale zároveň se snaží klientovi opravdu pomoct. Zbytek zaměstnanců včetně vyšších pozic, aspoň na pracovišti, kde jsem byla, měli na prvním místě peníze. Pro člověka jako já, který má úplně jiné priority jako je rodina, zdraví, spokojenost a soukromý čas bylo velice náročné v tomto prostředí pracovat. Není to pro každého, pokud jste cílevědomý člověk, který jde za kariérou, nezáleží mu na dostatku volného času pro sebe a rodinu, má žaludek na to tahat z lidí peníze pro svoje dobro, nikoliv jejich a také který je velmi psychicky odolný, tak Vám tato práce bude vyhovovat. Pro mě to byla nejhorší zkušenost, ale zároveň nejlepší, protože přesně vím, co už v budoucnu dělat nikdy nechci. Na této pozici jsem byla do konce zkušební doby, ale už po měsíci jsem nahlásila, že mám v plánu odejít. Během těch 3 měsíců jsem zhubla 10 kg, což při mých normálních 60 kg byl velký rozdíl. V práci jsem totiž vůbec nejedla, prostě to nešlo, byla jsem furt v takovém stresu, že jsem byla ráda, když jsem se najedla aspoň trochu doma. Ještě jsem zapomněla dodat že při této práci nemáte nikdy čistou hlavu, jelikož si práci berete částečně i někdy domů. Doufám že Vám moje recenze pomůže v rozhodnutí. Zkrátka zdali jste velká natura a člověk s velkým cílem a pevnými nervy, tak to není špatné, ale pro mě to byla nejhorší zkušenost vůbec. Přeji mnoho pracovních úspěchů.
  • Volnost a samostatnost

Je řeč o práci asistentky. Na mě pozici, to bylo tak, že mi nadřízený zadal práci a datum do kdy musí být hotová. Jak si práci udělám, kdy apod., už bylo jen na mě, což považuji za samostatnost. Volností bylo myšleno například právě vyřízení si nějakých soukromých věci i v práci, dále jste měli volný čas tehdy, kdy práce byla hotova, jelikož v této společnosti se podstupují častá školení, porady, cesty do Prahy, tak během těchto činnosti jste měli čas a volnost, kafe a snídaně, pokec s kolegyní byl běžný. Jak říkám svým způsobem je to fajn práce, že jste flexibilní, ale zase je hodně a furt, co se učit a taky velký nápor na psychiku.

V této sféře nikdy neumíte vše. Jelikož se jedná o trh s pojistkami, investicemi, reality atd. a tyto věci se neustále obnovují, mění, tak se máte stále to učit. Takže pro někoho kdo se rád dozvídá nové a nové věci, to je fajn.

• Věčné porady
  • Jen číslo, ne člověk

• Hodně jsem se naučila.
  • Dojíždění do třech kancelářích během týdne.Žádné benefity.Hodně přesčasů a žádné proplacené.Koupě vlastního notebooku.Arogantní chování zaměstnavatele a hlavně mé nadřízené.Práce v hrozném stresu.Tlačili mě do něčeho,co jsem nechtěla.

• Skvely osobni rozvoj, skvele podpurne prvky, skvely reditel
  • Neustaly tlak na vysledky, temer nutnost oslovovat zpocatku rodinu a zname.

• nic
  • se vším

• Neustále jde dopředu, sleduje trh, je první v novinkách
  • lepší organizace oddělení

• Celkově jsem byla spokojena, s kolegy, zaměstnavatelem i s finančním ohodnocením. Je to dobrá práce pro lidi hledající kariérní růst.
  • Z mého osobního hlediska, byla práce u této společnosti příliš "zaujata" kariérou. Mohlo se stát, že bylo zasaženo také do vašeho volného času. Přesto to byla věc, která nevyhovovala konkrétně mé osobě. Jinak nemám co vytknout.

• Platové ohodnocení, neudržitelná pozice - nutné obhajovat výkon

Volnost a samostatnost