KIEKERT-CS, s.r.o.

Výroba strojů pro speciální účely

• Práce v mezinárodním prostředí

Zaměstavatel je zbytečně moc tvrdý na všechny, podmínky ve kterých se dělá je hrozná, občas mi to připadá, že chybí málo…

• Paběrkářská firma, která bere každou špínu. Spousta cizinců a hloupých lidí.

• V posledních cca 2-3 letech již bohužel vůbec nic. Firma přešlapuje na místě v agonii pod špatným vedením.
  • nekompetentní vedení tzv. diktátorského typu, nezájem něco opravdu zlepšit, hlavně si udržet svá "teplá místečka", nesmírné zvyšování THP pozic na úkor výroby, nepřehlednost příkazů, bazírování na méně důležitých věcech, neochota opravdu řešit ty podstatné

na zkušenostech v 85procentech vůbec nezáleží. Ve firmě působí několik tzv. klanů formovaných kolem určitých lidí a tvořených jejich rodinnými příslušníky a jejich oblíbenci, to znamená, že je důležitější, z jaké jste rodiny, nebo kam se od začátku přiřadíte, nebo koho se stanete " přítelkyní atd." Tyto skupinky tam působí již dlouhá léta a ze strany managementu jsou tiše tolerovány. vůbec nepochybuji, že ani v jejich řadách to bude "lepší". Nejdůležitější rada pro ty, co jsou opravdu zvyklí dobře pracovat a doufají, že si toho někdo všimne. NEDĚLEJTE TO!!!! Hlavní je na sebe neupozorňovat, že by snad něco mohlo jít udělat jinak a lépe, to ve výrobě není důležité, nejdůležitější je tzv. pořádek, který by se ovšem dal shrnout pod jedno staré české přísloví "navrch hůj, vespod fuj". takže pokud chcete pracovat přímo ve firmě déle, ničeho si nevšímejte, smiřte se s tím, že cizí agenturní pracovníci budou vždy protěžování a lépe oceňováni na váš úkor, nebo se tam dejte zaměstnat přes agenturu, pak budete sice "skoro nepostihnutelní za případné chyby nebo malé tempo", ale zase si oficiálně moc nevyděláte= píšu oficiálně, což se vymstí během dovolené nebo případné nemoci, o důchodu ani nemluvě.

• Jen benefity.Ale ty nam sebrali
  • Mzda

• Naučila jsem se nikomu moc nevěřit. A nechat si hodne veci pro sebe.
  • Vstřícnost skoro žádná.

• Nejvíce jsem spokojená s jistotou práce.
  • Věcí se kterými nejsem spokojená je více. Ale to je na posouzení každého zaměstnance. Mé negativní hodnocení je způsobené tím, že nejsem člověk stavěný na práci ve fabrikách.

• Plat, chování vedení. Lidé jsou jen stroje.

• Naučila jsem se jak pracovat v automobilovém průmyslu. Čístý měsíční příjem nízký. Práce dobrý ale peněz málo.
  • Penize

• Kolegů v mě kanceláři.
  • Aby lidé dělali to co je opravdů náplní jejich práce a ne se snažili svou práci stále přehazovat na ostatní.

Kvalita, kontrola kvality

• Více informací

• Mnoho benefitu, napr. do lekarny, na volnocasove aktivity, ... Slusne jidlo za par korun, moznost chlazeneho jidla pri nocni. Moznost prescasu.
  • Prescasy se mi zdaji byt nedocennene. Malo placene. Preci jen tam jdete v dobe sveho osobniho volna...

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 16