KIEKERT-CS, s.r.o.

Výroba strojů pro speciální účely

• Práce v mezinárodním prostředí

Místo toho aby si vážili kmenových pracovníků tak si radši od agentur nechají dovést špinavý lidi z Nepálu a Rumunska. Ani…

Porovnejte si KIEKERT-CS, s.r.o. s těmito firmami

• Paběrkářská firma, která bere každou špínu. Spousta cizinců a hloupých lidí.

• Jen benefity.Ale ty nam sebrali
  • Mzda

• I když spousta kolegů nadává na výši příjmu, vedoucího nebo pracovní prostředí, já jsem velmi spokojena. Mám zkušenost z jiných firem, kde mzda nedosahuje ani 90% toho, co na pozicích u nás. Kdo z těch, kdo nadává na zahraniční agenturní pracovníky přivedl alespoň jednoho dalšího Čecha do naší společnosti?! Já ano a několik. Přesto to není dostatečné. A vedoucí? Pokud mu nebudu -podotýkám slušnou formou - sdělovat svoje problémy a požadavky, budu mít pocit stále, že není dobrým vedoucím. Kdo z těch, kteří si stěžují udělal alespoň jednou za rok něco pro ostatní? Vymyslel lepší ergonomii pracoviště nebo zoptimalizoval nějaký zavedeny proces, který jemu se nelíbí? Každý umí kritizovat, nicméně “skutek-utek”, jak se lidově říká.
  • Na vylepšení používám svého vedoucího, kterému hlásím nedostatky a věci, co mně vadí.

• Nejvíce jsem spokojená s jistotou práce.
  • Věcí se kterými nejsem spokojená je více. Ale to je na posouzení každého zaměstnance. Mé negativní hodnocení je způsobené tím, že nejsem člověk stavěný na práci ve fabrikách.

• Naučila jsem se nikomu moc nevěřit. A nechat si hodne veci pro sebe.
  • Vstřícnost skoro žádná.

tento týden

• Plat, chování vedení. Lidé jsou jen stroje.

před více jak 1 týdnem

• Naučila jsem se jak pracovat v automobilovém průmyslu. Čístý měsíční příjem nízký. Práce dobrý ale peněz málo.
  • Penize

před více jak 1 týdnem

• V posledních cca 2-3 letech již bohužel vůbec nic. Firma přešlapuje na místě v agonii pod špatným vedením.
  • nekompetentní vedení tzv. diktátorského typu, nezájem něco opravdu zlepšit, hlavně si udržet svá "teplá místečka", nesmírné zvyšování THP pozic na úkor výroby, nepřehlednost příkazů, bazírování na méně důležitých věcech, neochota opravdu řešit ty podstatné

na zkušenostech v 85procentech vůbec nezáleží. Ve firmě působí několik tzv. klanů formovaných kolem určitých lidí a tvořených jejich rodinnými příslušníky a jejich oblíbenci, to znamená, že je důležitější, z jaké jste rodiny, nebo kam se od začátku přiřadíte, nebo koho se stanete " přítelkyní atd." Tyto skupinky tam působí již dlouhá léta a ze strany managementu jsou tiše tolerovány. vůbec nepochybuji, že ani v jejich řadách to bude "lepší". Nejdůležitější rada pro ty, co jsou opravdu zvyklí dobře pracovat a doufají, že si toho někdo všimne. NEDĚLEJTE TO!!!! Hlavní je na sebe neupozorňovat, že by snad něco mohlo jít udělat jinak a lépe, to ve výrobě není důležité, nejdůležitější je tzv. pořádek, který by se ovšem dal shrnout pod jedno staré české přísloví "navrch hůj, vespod fuj". takže pokud chcete pracovat přímo ve firmě déle, ničeho si nevšímejte, smiřte se s tím, že cizí agenturní pracovníci budou vždy protěžování a lépe oceňováni na váš úkor, nebo se tam dejte zaměstnat přes agenturu, pak budete sice "skoro nepostihnutelní za případné chyby nebo malé tempo", ale zase si oficiálně moc nevyděláte= píšu oficiálně, což se vymstí během dovolené nebo případné nemoci, o důchodu ani nemluvě.

• Kolegů v mě kanceláři.
  • Aby lidé dělali to co je opravdů náplní jejich práce a ne se snažili svou práci stále přehazovat na ostatní.

Kvalita, kontrola kvality

• Více informací