POMPO spol. s r.o.

Maloobchod s hrami a hračkami

• Příjemné pracovní prostředí
  • Práce bez přesčasů

Ničeho si necením, horší firmu jsem nezažila.

• rozhodně by se měli začít více věnovat svým zaměstnancům, ohodnotit je a víc si jich vážit, poněvadž bez prodavaček by tu firmu mohli zavřít .. když potřebují mažou med kolem pusy ale ve chvili kdy potřebujete podporu tak Vám podkopnou nohy a obrátí to vůči vám.. slovo děkujeme za Vaši práci a důvěru a oporu v nich opravdu čekat nemůžeme..

• Ničeho si necením, horší firmu jsem nezažila.
  • Mzda, chování k zaměstnancům, finanční ohodnocení, motivace, férové jednání.

• Nemohu říci,že jsem si něčeho cenila.Vážila jsem si své práce,protože s prací je to bída.Ale vesměs si nás jako podřízené v obchodě jako prodavačky a nebo vedoucich prodejen náš zaměstnavatel vůbec necenil a nevážil.
  • Co bych změnila?přístup zaměstnavatele ke svým zaměstnancům.Lépe bych je hodnotila,motivovala bonusama a respektovala je.Místo věčného snižování platu,osobního ohodnocení a placení inventur,bych kvalitním zaměstnancům přidala.Měla jsem tuto práci ráda,ale jako vyžit s tímto platem a bát se,že mi bude něco strhnuto,byl to nejen pro mě,ale i mé spolupracovnice věčný strach.Samozdřejmě mě tato práce obohatila o mnoho zkušeností a za ně jsem ráda.

• Cenit se na teto firme nedalo niceho. Byla jsem rada kdyz jsem nastoupila a postupem casu jsem toho velice litovala.
  • Zmenila bych celkove vedeni jak regionalni tak vedouci dale chod prodejny lepsi zabezpeceni a usporadani prodejny.

• umístění firmy s ohledem na moje bydliště
  • přístup zaměstnavatele k zaměstnancům, větší důvěra, moderní přístup k zaměstnancům, zavedení homeoffice, možnost kariérního růstu, věrnostní systém pro zaměstnance, zlepšit platové podmínky u zaměstnanců, zejména prodavaček

• Pravidelne šichty
  • Žádné proškolení,nedostatečné ohodnocení a ocenění veškerých nápadů, stupidní a nesmyslné příkazy

Oceňuje hlavně lidi bez mozku. Nepotřebuje lidi ,kteří něco umí a nebo rozumí obchodu. Největší devizou jsou pro ni lidé, kteří nemají žádný vkus.

• Práce s lidmi
  • Manažeři se nestarají, nezaučí, pozdě reagují na maily i telefony. Málo jezdí na prodejny. Nastavují laťku plnění vysoko, bez ohledu na okolností, je prakticky nemožné dosáhnout na bonusy.
  • Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Nabízí zkrácené úvazky

• Pouze 1 pokladna na prodejně a to i pro příjem zboží, žádna rudla pro přemístění krabic se zbožím.Žádné benefity, prémie místo do výplaty uloženy na gastro kartu.

Jelikož většina lidí není v každodenním styku s hračkami, kromě zainteresovaných matek s dětmi a prarodičů, fanoušků LEGA , modelářů. Pokud máte se v této sféře orientovat, tak musíte sledovat televizní reklamy, naslouchat požadavkům zákazníků , co se týče školení ohledně sortimentu ze strany obchodních zástupců renomovaných firem, tak ze své zkušenosti na prodejně především dbají na striktním vystavením pozic a jejich fotodokumentaci.

• Nic užitečného mi firma nepřinesla
  • Neplánované přesčasy které se neproplácejí.

• žádne benefity,hodně práce za málo peněz
  • s firemní politikou

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 13

Práci bez přesčasů

Práci vhodnou pro rodiče s dětmi

Nabízí zkrácené úvazky