Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

• Výplaty chodí včas. Kolektiv spolupracovníků na úrovni výkonné - technici, programátoři, projektanti. Různorodost práce (to je výhoda i nevýhoda) - občas vás prodají zákazníkovi jako specialistu na zařízení, které jste viděl předcházejí den jen na obrázku na internetu.
  • Neproplácí se přesčasy, ať jsou interně povinné na služebních cestách je dělat.
  • Rozmanitou práci

Pozice software Engineer je v B:TECH je vhodná pro ty, kteří dokáží přijmout fakt, že občas programujete technologie, o kterých nic nevíte, na řídících systém, o kterých víte taky jen základ, v destinacích, kam i ministerstvo zahraničí nedoporučuje jezdit. A to celé za oficiálně vykázaných 8 hodin denně.

• Dobré pracovní prostředí, vybavení a komunikace v týmu. Projekty po celém světě a s tím spojené cestování (nemusí být výhoda). Ochotní kolegové s velkou profesní znalostí.
  • Velké vize managmentu a s tím spojené nároky na výkon. Některá nařízení zjednodušují práci managmentu a na úkor zaměstnanců. Zaměstnanci jsou pak kráceni na svých právech ve prospěch firmy. Nejsou propláceny přesčasy, a čas strávený na cestě. Což u zahraničních zakázek můžou být desítky hodin. Někdy až příliš složitá byrokracie pro marginální záležitost. Hodnotící rozhovory s nadřízeným bez větší odezvy.

• Maximálně kreativní práce, u které se člověk nestačí nudit.
  • Vytíženost nad rámec povinnosti.

• Homeoffice
  • Organizace prace. Zaskolovani na pozici

• Firemní kultura, se kterou jsem se nikde jinde nesetkal. Férové jednání mých nadřízených, zejména mého přímého nadřízeného. Rozmanitá a různorodá práce. Pro můj rodinný život je výhodná pružná pracovní doba a sídlo firmy v místě bydliště.
  • Aktuálně mě nic nenapadá, je to také z toho důvodu, že ve firmě probíhají pravidelné hodnotící pohovory, kde zaměstnanec může vyjádřit své názory a připomínky, a pokud se jedná o smysluplné věci, jsou nadřízeným řešeny ke spokojenosti obou stran, což velmi kvituji. Samozřejmě není všechno vždy růžové, je to stejné jako v životě.

Nákup

• Otevřená firemní kultura, kdy mohu kdykoliv za kýmkoliv přijít Spolehlivost kolegů, týmové akce Možnost profesního růstu Balance mezi osobním a pracovním životem

• Firemní kultura, možnost profesního růstu

• velmi příjemné zázemí a celková atmosféra s kolegy

• Atmosféra na pracovišti. Možnost seberealizace a růstů jak osobním tak profesním. Firemní kultura.

Nákup

• oceňuji týmovou spolupráci napříč celou firmou

Ohodnotím svoji firmu