HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Všeobecné činnosti veřejné správy

• Uplatnění pro starší 50 let

Stabilní pracovní prostředí.

• Vždy když jsem potřeboval řešit nějaký pracovní, nebo soukromý problém, tak mě vedení vyslechlo a společně jsme našli vhodné řešení pro obě strany.
  • Aby nákup nových věcí pro zaměstnance prováděli, až po pořádném testování lidmi, kteří tyto pak skutečně používají a nevybíral to někdo tzv. od stolu s ohledem na co nejnižší cenu.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Snahy o navysovani platu a kvality vybaveni.
  • Vymena nekterych vedoucich pracovniku. Odmenovani za odvedenou praci. System kontrol pracovniku slouzicich na ulici.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Stabilní pracovní prostředí.

• Pravidelnost příjmu
  • Dát větší samostatnost jednotlivým pracovníků, soustředit se na obsah nikoliv formu. Omezit vliv lobbistických seskupení, např. sekretářek.

• ze začátku asi něčeho ano, po zkušenostech s organizací MP Praha už ničeho
  • změnit způsob fungování... vyházet vedoucí z kanceláří, všichni ve službě, pracovat pro lidi, ne pro pokuty a počet přestupků..

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Dobré benefity (stravenky, příspěvky na dovolenou a penz. pojištění a sport) Klouzavá pracovní doba Bez problémů návštěva lékaře a pod.
  • Zastaralé sociální zařízení. Protěžování tzv. VIP zaměstnanců.

• Vztahy mezi kolegy, plat, e značné míře toleranci.

• Bohužel dnes už malé peníze. Plat rozhodně menší než je prezentováno, náborový příspěvek osekaný. Šílená byrokracie a nepružnost aparátu. Velké zklamání, uvažuji o odchodu (tato organizace se systematicky vylidňuje, odchází dvojnásobek příchozích, to mluví za vše).

Nemusíte zde mít žádné zkušenosti a právního základu se vám zde dostane. Na druhou stranu si neosvojíte žádné dovednosti, které by se vám mohli hodit jinde v budoucnu. Zaměstnavatel je to v dlouhodobém horizontu neperspektivní. Není zde jistota karierního postupu ani toho, že si vás zaměstnavatel bude jako letitého pracovníka cenit.

• Řád a pravidla

Tato firma má spoustu nařízení a směrnic které nedávají smysl a nikdo je zde nedovede vysvětlit. Pouze to, že takto se to má dělat. Z toho důvodu je tato firma nevhodná pro lidi, kteří trochu víc přemýšlejí a nejsou ochotni bezmyšlenkovitě dělat co se jim řekne. Naprosto zde převažuje důležitost formy nad podstatou!

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• S dobrým platem pro lidi co mají maturitu, 100 stravenky,5000 jednou ročně příspěvek na dovolenou
  • Během práce jsem si udělal titul Mgr. Bezpečnostně právní studium v Policejní akademie a využití u městské policie po 12 letech žádné .......,. Takže jsem strážník jako bych měl jen maturitu a nikdo neocení, že jsem se sám sebevzdělal v oboru právo... . Potom slovní útoky velmi vulgární jsou denně na ulici a jednou za čas i napadání... . fyzické.. . Většinou slapete a do auta, autohludka se dostane jen pár vyvolených a nikoho nezajímá, že máte praxí, jste dobrý,, znáte zákony, ale .... Také nikdy u městské není a asi nebude renta jak u státní to také málo kdo ví..jste v pracovně právním vztahu k obci... A navíc co vím tak v Praze pracuje u MP minimálně 70% bývalých státních policistů, dozorců, vojáků, kteří právě mají už renty a k tomu mají platy u městské a k tomu se většinou znají mezi sebou ......a proto rentu nikdy nezavedou u MP protože tyto lidé by nesměli mít dvě renty.... Dále velmi nekvalitní oblečení a nefunkční ale na oko hezky vypadající...i radní z . Dále máte vysílačku kde je GPS a to vás sleduje -operacni, nadřízený i několik měsíců zpětně po Vás můžou a děje se to chtít co jste kde dělali atd, protože máte pauzu 1,5 a děláte většinou 12tky den,den,noc,noc.... dále má MP inspekci co Vás kontroluje a aby toho nebylo málo tak má i kontrolní co Vás také hlídají atd..... . .... . I na sluzebnach spousta kamer, pro Vaše dobro 😉 samozřejmě v autech to same... . Pokud se tam dostanete. Ale jinak hezký udělaný nábor jak pár vyvolených jezdí na loďkách, na koních,motorce, autě 😆😆😆to nečekejte ani za 10 let ti co tam jsou Vás nepustí a hlavně je potřeba strážník v ulicích a poslední věc je opravdu činnost.. musíte mít...to by bylo na dlouho, kdybych o tom měl psát a nadřízení si to vždy umí v médiích obkecat ale realita je jasná, dones budeš mít odměny..... .
  • Řád a pravidla

Protože, zde děláte každých 5 let zvovu prolongace ( zkoušky osvětlení strážníka na dobu určitou..) Smlouvu máte na dobu neurčitou, ale když neuspějete za 5 let nebo dalších 5 let nemůžete vikonavat tuto práci.... .Je stejně obtížná ta zkouška jak na začátku ze všech zákonů, které jsou potřeba.viz. nábor strážníků a požadavky... .

• Ano, trénink sebeobrany, kurzy aj
  • Trestala bych šikanu, vyměnila bych neschopné nadřízené, kvůli kterým lidi ochází jinam, odmeňovala bych za aktivní práci a za činnost na ulici.
  • Jistotu a stabilitu

Ano, pokud neudělate průšvih, jistota tu je.

Není tu potřeba praxe, je to hodně učení, ale kdo je po škole, zvyklý se učit, má výhodu. Není tu problém s dovolenou, s marodní ani s přesčasy, vše se proplatí. Ideální pro získání praxe, nebo třeba pro dostudování VŠ.Díky náboráku 100 tisíc dobry plat. Vychazí vstříc i ženam s malými dětmi.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

Ano, pokud neudělate průšvih, jistota tu je.

Uplatnění pro starší 50 let

Rozmanitou práci