Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

• Měl jsem velké osobní problémy,celé 2 roky. Co se týče vedení a všech těch co jsou nahoře,super,nemůžu mít námitky a nikdy je nebudu mít. Prostě férový, vstřícný,plný dobra a pochopení.... Jedna z nejlepších firem u nás v Čechách.
  • Nic není s čím bych nebyl spokojen.

• S ničím, pani mistrová byla nepříjemná, neochotná, leader to samé. V kancelářích neochota..
  • Všechno bylo špatný

• Kafe z automatu za 3kč
  • Vše

• Zlepšit by měli nadřízení jednání ke svým podřízeným, měli by dodržovat sliby a přestat v kariérním postupu protežovat svoje kamarády a známé.

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Vůbec s ničím. Sice benefity byli celkem slušné oproti jiným zaměstnavatelum, ale přístup managementu ke kritickým situacím a obecně pochopení konkrétních věci absolutně nevyhovujici pro klasického motivovaného a perspektivního zaměstnance. Absolutně vše na bodu mrazu.
  • Temer se vším

Bezpečnost, ostraha, ozbrojené složky

• Abych pravdu řekla tak jsem čekala něco jiného tato firma Vám naslibujeme toho opravdu hodně a hodně lidí se chytí než poznají jak to tam doopravdy chodí. Za mě mohu říci že vedení této firmy je sama faleš. Pozice na kiosku kde kontrolujte a prebalujete věci chtějí neskutečne targety který nesplňuje skoro nikdo ano možná by se dalo kdyby jste nešli ani na záchod a to je smutné je tam pohlibliva častá peněz kterou když nesplňujete tak vám ji vemu. Nesmíte ani marodit a to že máte malé dítě to je nezajímá bylo by toho mnohem více.za mě tuto firmu určitě nedoporučuji.
  • Ne

Kvalita, kontrola kvality