16 hodnocení s 11 komentáři
Nejužitečnější komentář
S ničím, nedalomi to nic.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Obsluha zákazníků, prodej na prodejně
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:prosinec 2025
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel51 %
Kolegové77 %
Nadřízení44 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
doporučují 4
Práci bez přesčasů
doporučují 3
Možnost učit se novým věcem
doporučují 3








