Firma je vedena lidmi co uplatňují prospěchářství: ve vyšším managementu jsou lidé s mizivou odborností, a na každodenních poradách jsou podřízeným pro smích a na obchodních jednáních taktéž. Technologické kolapsy jsou na denním pořádku. Nikomu ze zaměstnanců se doposud naštěstí nic nestalo. Na odér z výroby jsou stížnosti z okolního sídliště pravidelné (ale vše je dle hyg.pravidel v normě).
Nadměrný dohled nad zaměstnanci.
Plat to nezachrání.
Spolupráce mezi odděleními nefunguje.
- jedno určité oddělení je jediné místo k "seberealizaci", to si žije svým životem, ale má podmínku - musí Vás jeho osazenstvo mezi sebe přijmout
- zásahy vedení do některých personálních záležitostí jsou dle mě naprosto nevyzpytatelné a často končí odchodem zaměstnanců (od managementu až po nižší pozice, děje se pravidelně)
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se
U této firmy máme ještě 6 komentářů, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že je opravdu psali zaměstnanci. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?