Telekomunikační činnosti

726 hodnocení s 520 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Mají zajímavý plat a zajímavé benefity, ale za jakou cenu? Řeknu to asi tak, rok jsem přesvědčovala samu sebe, že mám dobré peníze i benefity, nakonec to ale pro mě skončilo totálním kolapsem. Jsem člověk, který se snaží být dobrý v tom co dělá. U O2 jsem dělala na odchozí lince( prodej nových , či navyšování stávajících služeb),kde byla možnost pracovat pouze na ranní směny 6 hod. denně, což mi vyhovovalo vzhledem k malým dětem. V týmu jsem byla jediná 6 " hodinovka" a taky skoro jediná starší 30 let, provize za měsíc jsem vždy měla nejlepší, max. třetí nejlepší z celého týmu, tedy vlastně nejvíc prodejní i přes to, že jsem jako jediná pracovala o dvě hodiny méně! Nikdo mě nikdy opravdu nepochválil za dobře odvedenou práci, jen ke mě vždy " cpali" nováčky abych je to naučila a "jeli po mě jak po uzeným" abych zvýšila počet hovorů a udělala tak více prodejů! Takže z klidné 6hodinové práce se stala noční můra do které jsem musela chodit. Nyní jsem již třetí měsíc na nemocenské a léčím si pocuchané nervy a silnou tetánii. Práci při tuto společnost bych nedoporučila nikomu a pokud už nad ní někdo uvažujete, zvažte dobře jste-li opravdu odolní vůči stresu a jste- li dostatečně flegmatičtí.
Avatar

Ukázat další

Porovnejte si O2 Czech Republic a.s. s těmito firmami

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?