Poskytování stravovacích služeb

• Jidlo zdarma na vyšších pozicích.
  • Zacházet se zaměstnanci jako s lidmi a nikoliv jako s kusem hadru. Lépe je motivovat. Nepoužívat negativní motivaci typu srážky ze mzdy. Ocenit snahu zvláště zaměstnanců na vedoucích pozicích. Konkrétně chválit a nesnažit se za každou cenu najít chybu.

• Neformální prostředí. Když byli dobří lidé na směně, pracovalo se docela dobře. Ze začátku byli docela dobré peníze. velkou motivací byl karierní růst.
  • Po změně vedení byla motivace k práci nulová. Odměny žádné. Od člověka se čeká že “za mekáč bude i dýchat” a nebude očekávat odměnu za svou práci. Občas automaticky počítají, že zůstanete přes čas. Prakticky neexistují propustky - člověk si musí vše nadělávat. Nechápu systém Vánoc. Člověk si musí brát dovolenou i na dny, kdy je restaurace zavřená.

• Kolektiv kolegů.
  • Téměř žádné benefity. Jen 4. Týdny dovolené Žádné šicí days Žádný příspěvek na soc, nebo životní pojištění

• Víc než minimální mzda, hrozná práce-škrábání žvýkaček z parkoviště, vyskrabavani štěrku z dlažby

• Flexibilita Druhý domov
  • Faleš Neupřímná starost

• Jediný zajímavý benefit bylo slevněné jídlo
  • Rozhodně přístup nadřízených. Také i jejich chování k osobám, byli schopni tak někoho seřvat za úplnou blbost.

• Spokojená jsem tam nebyla. byla jsem brigádník a ti prostě vyplňovali mezičas stálým pracovníkům. To, že si něco potřebujete zorganizovat i jinde je nějak nezajímalo, bylo hodně lidí, zůstali ste déle, bylo málo lidí, zůstali ste o 2 hodiny méně, než bylo plánované. To mě tam asi štvalo nejvíc. A samozřejmě směšný plat 65kč/hod. I před těmi 3-4 lety to bylo hrozně málo.
  • Jak už jsem řekla, nulový rozpis, i když kolegové byli v pohodě, čemu to pomůže za ten směšný plat a za fakt, že člověk nemá možnost si plánovat cokoli jiného, protože v mekáči neexistovala pro brigádníky pevná pracovní doba (aspoň trochu)

• super benefity, dobrá zkušenost, super parta a práce v kolektivu
  • Někteří manažeří se povyšovali a nedělali svou práci jak měli a jen poučovali ostatní

• Flexibilita při plánování směn
  • Přístup vedoucích, plat

• + Flexibilita v plánování směn + Zajímavé benefity (pití zdarma, jídlo za 50%, benefit karta) + Super kolektiv - Psychicky i fyzicky náročná práce - Občas až moc dlouhé směny Většina managerů je v pohodě a dá se s nimi normálně bavit, někteří však jsou protivní, otrávení a zbytečně hrubí Benefit karta - benefity u obchodních partnerů (třeba cinestar) a výrazná sleva na jídlo (menu za 80 kc, sendvic za 40, flurry za 25 atd.) Pokud je super kolektiv (jak je v naší restauraci) tak je ta práce super na brigádu nebo i plné úvazky. Na druhou stranu pokud je špatný kolektiv, špatné vedení tak ta práce bude velice nesnesitelná. Ale i přes dobrý kolektiv jsou lidi většinou po provozní špičce otrávení a obzvlášť i vedoucí.