Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

• Jsem u firmy zaměstnán jako stavbyvedoucí více jak pět let. Mám na starosti ty největší projekty společnosti. Protože jsem precizní profesionál , pracuji právě zde . Celý řídící proces stavby od podpisu smlouvy s investorem , až po předání díla a následné péče o zákazníka probíhá celý elektronicky .Vše je perfektně organizované a lidé ve firmě své práci rozumí . Dodavatelům se platí včas na termíny , všechny stavby předává firma s referencí od investora. Z firmy cítím odbornost , o čemž svědčí stovky referencí od investorů . Silné právní, organizační i finanční zázemí této společnosti je za mě v naprostém pořádku. Firma má zakázky vždy na rok dopředu , systematicky je odbavuje. Investoři znají naší odbornou práci , proto má firma tolik zakázek . Jsem tu moc rád . Kolegové a kolegyně jsou spíše mladší nežli já , ale i tak si výborně rozumíme. Manažeři projektů a vedení firmy má spravedlivý přístup , a vždy se k jakékoliv situaci rozumně postaví. Vím že je toto hodnocení napsané jednostranně , ale je to můj názor , pod který se podepisuji.
  • Občas se pracuje pod velkým tlakem .Já ale říkám , že stavařina je pro silné osobnosti !

Stavební práce

• - Zajímavé benefity - Výborný kolektiv - Stabilní zázemí společnosti

• - Jsem v této firmě zaměstnaná skoro rok a jsem spokojená. - Nemusíte se bát, že nebudete vycházet s kolektivem, protože kolegové jsou velice milí a rádi vám se vším poradí. Což při nástupu do nového zaměstnání je velice důležité. - Pracovní prostředí je moderně vybaveno a moc se mi líbí, že máme k dispozici ovoce a nápoje ZDARMA, které jsou vždy k dispozici. - Platy jsou podle mého názoru více než slušné. - Společnost se nachází v dobré dostupnosti k MHD.
  • - jediné co bych mohla vytknout je hodinová pauza na oběd, která ale zase jiným zaměstnancům vyhovuje. Tak že záleží na úhlu pohledu.

• Každý den se učím něco nového a ještě se musím hodně učit. Nadřízení vyberou člověka a tomu pak přizpůsobí práci, což je velmi efektivní. Mám relativně stresující práci, která je na druhou stranu dobře hodnocena. Spousta benefitů a sem tam pochvala...
  • Občas je zde trochu stresu. Je málo schopných lidí na trhu práce a proto je nedostatek i zde. Občas dávají do kávovaru hnusnou kyselou kávu...

zaměstnanec nic nevyplnil

• Vážím si svého zaměstnání a jsem zde hodně spokojená. Společnost se skvěle postavila k problémům s koronavirem. Zajistila ochranné pomůcky, dovážku obědů a nabídla všem možnost homeoffice.

• Stabilní zázemí společnosti

Stavební práce