Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

• Jsem u firmy zaměstnán jako stavbyvedoucí více jak pět let. Mám na starosti ty největší projekty společnosti. Protože jsem precizní profesionál , pracuji právě zde . Celý řídící proces stavby od podpisu smlouvy s investorem , až po předání díla a následné péče o zákazníka probíhá celý elektronicky .Vše je perfektně organizované a lidé ve firmě své práci rozumí . Dodavatelům se platí včas na termíny , všechny stavby předává firma s referencí od investora. Z firmy cítím odbornost , o čemž svědčí stovky referencí od investorů . Silné právní, organizační i finanční zázemí této společnosti je za mě v naprostém pořádku. Firma má zakázky vždy na rok dopředu , systematicky je odbavuje. Investoři znají naší odbornou práci , proto má firma tolik zakázek . Jsem tu moc rád . Kolegové a kolegyně jsou spíše mladší nežli já , ale i tak si výborně rozumíme. Manažeři projektů a vedení firmy má spravedlivý přístup , a vždy se k jakékoliv situaci rozumně postaví. Vím že je toto hodnocení napsané jednostranně , ale je to můj názor , pod který se podepisuji.
  • Občas se pracuje pod velkým tlakem .Já ale říkám , že stavařina je pro silné osobnosti !

Stavební práce

• - Zajímavé benefity - Výborný kolektiv - Stabilní zázemí společnosti

• - Jsem v této firmě zaměstnaná skoro rok a jsem spokojená. - Nemusíte se bát, že nebudete vycházet s kolektivem, protože kolegové jsou velice milí a rádi vám se vším poradí. Což při nástupu do nového zaměstnání je velice důležité. - Pracovní prostředí je moderně vybaveno a moc se mi líbí, že máme k dispozici ovoce a nápoje ZDARMA, které jsou vždy k dispozici. - Platy jsou podle mého názoru více než slušné. - Společnost se nachází v dobré dostupnosti k MHD.
  • - jediné co bych mohla vytknout je hodinová pauza na oběd, která ale zase jiným zaměstnancům vyhovuje. Tak že záleží na úhlu pohledu.

• Každý den se učím něco nového a ještě se musím hodně učit. Nadřízení vyberou člověka a tomu pak přizpůsobí práci, což je velmi efektivní. Mám relativně stresující práci, která je na druhou stranu dobře hodnocena. Spousta benefitů a sem tam pochvala...
  • Občas je zde trochu stresu. Je málo schopných lidí na trhu práce a proto je nedostatek i zde. Občas dávají do kávovaru hnusnou kyselou kávu...

zaměstnanec nic nevyplnil

• Vážím si svého zaměstnání a jsem zde hodně spokojená. Společnost se skvěle postavila k problémům s koronavirem. Zajistila ochranné pomůcky, dovážku obědů a nabídla všem možnost homeoffice.

• Stabilní zázemí společnosti

Stavební práce

Porovnejte si VYSSPA Sports Technology s.r.o. s těmito firmami

VYSSPA Sports Technology s.r.o. tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy