Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Výroba plastových výrobků

11 hodnocení s 7 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Nejvíce jsem byla spokojená se svým vedoucím. Je to vzdělaný člověk, který skutečně dokázal mou práci pochválit a vytvářel na pracovišti celkově přátelskou atmosféru. Zeptal se i s čím mi může pomoci, když byl den vážně stresující - v logistice o takové dny nebylo nouze. Jako jediný mi popřál k mým narozeninám, další rok už si "vzpomněli" všichni. Nemusela jsem dodržovat docházku na minuty. Někdy i bylo lepší přijít později, neboť na mé pozici většinou nebylo možné končit o půl páté. Občas bylo možné si i odskočit něco zařídit v pracovní době (oběd, úřad, doktor) a nikdo vám nehlídal čas. Práci si organizujete sami. Personální oddělení je ke všem fér a je možné si nadpracovat hodiny, takže jsem mohla i pár dní přes rok ušetřit na skutečnou dovolenou. Nikoho jsem nepovažovala za podřízeného, všichni jsme byli tým. Časem jsme se i srovnali a ubylo nedorozumění. Oceňuji, že sami lidé se snažili najít společnou řeč, i když to někdy bylo hořké a trvalo to dlouhé týdny/měsíce. Za sebe jsem si mohla dle sebe zaučit nové zaměstnance, takže v tom naštěstí neplavali jako já ze začátku.
Avatar

doporučují 4

Možnost práce při studiu

doporučují 2

doporučují 2

Ukázat další

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?