Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Prodej a servis počítačů a periferních zařízení

28 hodnocení s 23 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Pozícia: Technik (pozáručné opravy hlavne kuchynských spotrebičov)
    Plusy: Dobrý kolektív, nápomocný a komunikatívny kolegovia, len ranná smena 8h, po dohode povolená hudba na pracovisku, práca relatívne jednoduchá napriek tomu nie monotónna a človek sa stále učí niečo nové, vlastný pracovný stôl, práca v sede, stravenkový paušál, dorobenie elektro-vyhlášky cez firmu a pre niektorých Multisportka
    Mínusy: Vedenie nieje moc komunikatívne, nedajú si moc povedať a občas by veci mohli adresovať s väčšou úctou k zamestnancom a nebyť pokrytecký napr. vy dostanete vynadané za to že idete z obedne prestávky o 2 min neskôr ale to že oni si chodia za deň na kávu aj 5x a majú obednú prestávku aj 2h to je v pohode, za chyby sa vám strháva z bonusu čož je pochopiteľné ale občas za to nemôžte vy a vedenie si nedá povedať, zbytočné zákazy (za porušenie sa tiež strháva z bonusu) napr. prečo je zakázane mať fľašku s vodou na stole alebo čo i len pod stolom keď na ňom opravujete kávovar po ktorom je ten stôl ajtak celý mokrý? Ich dôvod je že aby neprišlo k úrazu elektrinou to mi moc nedáva zmysel vzhľadom na druh práce a k tomu pokrytectvu každý vedúci ma na stole vedľa PC a zásuvky fľaše, žiadna možnosť kariérneho ani mzdového rastu
    Záver: Práca je to dobrá, nenáročná a zaujímavá a do chvíle kým vás vedúci nevytočí s nejakou hovadinou tak budete mať úplnú pohodičku. Keď budete mať nejaký problém radšej choďte za kolegom či náhodou nevie riešenie ako za vedením v 90% prípadoch je to to lepšie riešenie. Keby vymenili pár ľudí z vedúcich postov bolo by to tam o poznanie príjemnejšie. Široký sortiment dá človeku veľa užitočných skúseností a zlepší uplatnenie na trhu.
Avatar

před více než 2 týdny

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Ukázat další

Acer Czech Republic s.r.o. tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Podívejte se, jestli pro vás má tato firma pozici

Nikdy nevíte, kdy na nějakou narazíte.

Zobrazit pozice na webu firmy

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?