Žádné benefity, penzijní připojištění až po 1 roce a to 100 Kč, pracovní doba do půl 5, žádná možnost zvýšení platu, blokují internet, aby jste se náhodou nepodívali na recept k obědu, stravenky si musíte z 50% doplácet....Tak jak se společnost před 20 lety založila, tak stejně pokračuje dál. Žádné inovace pro zaměstnance...pro společnost vše, zaměstnanec se dá vyměnit.
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se
U této firmy máme ještě 3 komentáře, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že je opravdu psali zaměstnanci. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?