Comdata Czech a.s.

Činnosti zprostředkovatelských středisek po telefonu

• Možnost práce při studiu

Práce za PC bez nutnosti být manuálně zručný Peněz je poskromnu ale dá se nahrabat když se člověk bude snažit sedřít sám…

• Práce za PC bez nutnosti být manuálně zručný Peněz je poskromnu ale dá se nahrabat když se člověk bude snažit sedřít sám sebe z kůže Neustále problémy s programama Dovolenou nejlépe hlásit rok dopředu .. Povinné volno a když máte náhodou teda něco v plánu tak stejně budete muset do práce protože si to rozmysleli Řešit problémy tady trvá déle než samotnému PPL doručit v Praze zásilky .. Aspon pokec je dobrý

• ComData má úžasných ľudí - či už operátorov alebo supervizorov. Mnohí z nich sú veľmi príjemní a naozaj dotvárajú príjemné pracovné prostredie. Vyššie pozície ako top management v tomto ohľade výrazne pokulhávajú, s operátormi nekomunikujú, nič pre nich neurobia. Sľuby sa často nedodržujú. Prístup je miestami neadekvátny. Firemné výhody by mohli byť lepšie a finančné ohodnotenie takisto, na to, aké výsledky po pracovníkoch chcú.
  • Prístup a snahu top managementu robiť niečo pre svojich zamestnancov (i.e. prijímať návrhy zospodu a nielen sa hrnúť za svojim) a zvýšiť plat zamestnancov. Za to, aké výsledky miestami chcú, je to občas až výsmech.

• Oceňuji možnost zkraceného pracovního úvazku. Dobrá je i možnost napracování volných dní.
  • Špatná komunikace s nadřízenými. Pokud byl nějaký problém, nikdo se nesnažil zjistit jeho příčinu a případnou nápravu. Dle názoru nadřízených je vždy chyba na straně operátorů.

• S nicim vsichni vidi pouze prodeje. V podstate prace neni o tom nabidnout klientum skvelou peci ale uvrtat je do co nejvic sluzeb, ktere jsou zbytecne predrazene
  • Se vsim. Vse byl problem zdravotni duvody spatne nesmis k doktorovi. Nemocni lide chodily do prace nedostali moznost vylezet se bez neschopenky.

• benefity, kolektiv
  • práce o víkendech

• Propracovaný bonusový systém, výborné vztahy s kolegy.
  • Zvýšení základní mzdy, lepší technika.
    Odpověď zaměstnavatele:
    Děkujeme za hodnocení společnosti. Na zlepšení podmínek i benefitů pro všechny naše kolegy neustále pracujeme a od 1.5. jsme zvedli mzdy napříč celou společností :)

• Nejlepší jsou kolegové, ti dokáží zlepšit pracovní den. Většinou hodně pomůžou i přímí nadřízení operátorů. Co se týká společnosti celkově, tak oceňuji včasnou výplatu, stravenky nyní i elektronické, možnost benefitní karty, možnost home office, firemní večírky, akce a tématické dny na zpestření dne.
  • Výše výplaty neodpovídá odvedené práci. Nízká základní hodinová mzda. Na lince často dochází ke stresovým situacím, prostředí je hlučné - open space, jsou kladeny vysoké nároky na plnění cílů, takže ani nejlepší operátor nesplní vždy vše, tudíž nedosáhne na kompletní variabilní složku. Také nevidím moc možností kariérního růstu, protože management raději vybírá na vedoucí pozice lidi z venku, což ovlivňuje i vysokou fluktuaci zaměstnanců a vy se pořád musíte učit nová jména.

• Ze začátku jsem měla pocit že se na tohoto zaměstnavatele mohu spolehnout a že nenechá své zaměstnance ve štychu. Ke konci spolupráce to již bylo spíše naopak a byla tam obrovská propast v komunikaci. Navíc slibovali nárust mzdy po určité době a ani to nebylo jisté, ne všem mzdu navýšily.
  • Komunikaci se zaměstnanci a pokud se zaměstnanec na něco zeptá nebo řeší nenechat to vyhnít. Popřípadě celkově zlepšit přístup k zaměstnanci i ohledně prodlužování smluv. Smlouva byla pouze na rok několikrát prodlužovaná a bohužel to že se smlouva neprodlouží se oznamovalo ze dne na den což je vůči zaměstnancům nefér. A nejednalo se o porušení smlouvy pravidel či něčeho podobného prostě končí smlouva a v den konci místo nové Vám oznámí zítra nechoďte a to i přes to že to minimálně měsíc dopředu urgujete a ptáte se zda si máte najít jinou práci.

• Zlepšit a hlavně přístup udělat více profesionální.

• Ničeho. Je to sprostá společnost, která si neváží svých zaměstnanců více než plevelu na zahradě. Avšak ten plevel musí přinášet ovoce. Naprosto běžnou praxí byl vyhazov do 14 dnů a sklizení dotací od úřadu práce. Společnost se zabývá nabízením produktů po telefonu, což samo o sobě je níže než úklid stájí plných koní se salmoneou.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 36

Není nutné mít zkušeností,aby člověk mohl pracovat v této společnosti. Důležité je,že umí mluvit a učit se novým věcem. V podstatě se jede podle nějakého scénáře a není tedy potřeba umět něco navíc. V podstatě z vás firma udělá roboty. Přemýšlení je tady spíš na škodu. Myslím,že je to práce vhodná pro studenty.

Možnost práce při studiu

Malé finanční ohodnocení, ale mladým lidem to na začátku asi moc nevadí. Mladí lidé nim moc neřeší jsou většinou hodně v pohodě. Mladí lidé teprve poznají svoji hodnotu na pracovním trhu. Také se jich tam hodně střídá. Mladí muži radši než manuálně za více peněz, budou pracovat u počítače. U operátorských pozicích mladám lidem nevadí směny. Mladí lidé u společnosti Comdata poznají proč se pro příště podobné firmě vyhnout. Já jsem nezažila horšího zaměstnavatele.

Pružná pracovní doba v této firmě opravdu funguje. Můžete pracovat na 4, 6 nebo 8 hodin. Pracovní doba je od 7, 00 hod. do 23,00 hod., 7 dní v týdnu. Nejlépe je 6 hodinovka, bohužel to co po vás chtějí není dostatečně ohodnoceno v základu, takže pokud neprodáváte, nevyděláte si ani na nájem.

Plno práce s PC a se systémy, komunikace se zákazníky, stále nové učení se nových propozic, místo pro dobrý začátek na směřování výše a na jiné pozice.