Comdata Czech a.s.

Činnosti zprostředkovatelských středisek po telefonu

• Možnost práce při studiu

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Práce za PC bez nutnosti být manuálně zručný Peněz je poskromnu ale dá se nahrabat když se člověk bude snažit sedřít sám sebe z kůže Neustále problémy s programama Dovolenou nejlépe hlásit rok dopředu .. Povinné volno a když máte náhodou teda něco v plánu tak stejně budete muset do práce protože si to rozmysleli Řešit problémy tady trvá déle než samotnému PPL doručit v Praze zásilky .. Aspon pokec je dobrý

• Oceňuji možnost zkraceného pracovního úvazku. Dobrá je i možnost napracování volných dní.
  • Špatná komunikace s nadřízenými. Pokud byl nějaký problém, nikdo se nesnažil zjistit jeho příčinu a případnou nápravu. Dle názoru nadřízených je vždy chyba na straně operátorů.

• ComData má úžasných ľudí - či už operátorov alebo supervizorov. Mnohí z nich sú veľmi príjemní a naozaj dotvárajú príjemné pracovné prostredie. Vyššie pozície ako top management v tomto ohľade výrazne pokulhávajú, s operátormi nekomunikujú, nič pre nich neurobia. Sľuby sa často nedodržujú. Prístup je miestami neadekvátny. Firemné výhody by mohli byť lepšie a finančné ohodnotenie takisto, na to, aké výsledky po pracovníkoch chcú.
  • Prístup a snahu top managementu robiť niečo pre svojich zamestnancov (i.e. prijímať návrhy zospodu a nielen sa hrnúť za svojim) a zvýšiť plat zamestnancov. Za to, aké výsledky miestami chcú, je to občas až výsmech.

• S nicim vsichni vidi pouze prodeje. V podstate prace neni o tom nabidnout klientum skvelou peci ale uvrtat je do co nejvic sluzeb, ktere jsou zbytecne predrazene
  • Se vsim. Vse byl problem zdravotni duvody spatne nesmis k doktorovi. Nemocni lide chodily do prace nedostali moznost vylezet se bez neschopenky.

• Propracovaný bonusový systém, výborné vztahy s kolegy.
  • Zvýšení základní mzdy, lepší technika.
    Odpověď zaměstnavatele:
    Děkujeme za hodnocení společnosti. Na zlepšení podmínek i benefitů pro všechny naše kolegy neustále pracujeme a od 1.5. jsme zvedli mzdy napříč celou společností :)

• Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají - ale skutek utek. Nedodržení slíbeného. Každá vyplatni páska - reklamace

• benefity, kolektiv
  • práce o víkendech

• Ze začátku jsem měla pocit že se na tohoto zaměstnavatele mohu spolehnout a že nenechá své zaměstnance ve štychu. Ke konci spolupráce to již bylo spíše naopak a byla tam obrovská propast v komunikaci. Navíc slibovali nárust mzdy po určité době a ani to nebylo jisté, ne všem mzdu navýšily.
  • Komunikaci se zaměstnanci a pokud se zaměstnanec na něco zeptá nebo řeší nenechat to vyhnít. Popřípadě celkově zlepšit přístup k zaměstnanci i ohledně prodlužování smluv. Smlouva byla pouze na rok několikrát prodlužovaná a bohužel to že se smlouva neprodlouží se oznamovalo ze dne na den což je vůči zaměstnancům nefér. A nejednalo se o porušení smlouvy pravidel či něčeho podobného prostě končí smlouva a v den konci místo nové Vám oznámí zítra nechoďte a to i přes to že to minimálně měsíc dopředu urgujete a ptáte se zda si máte najít jinou práci.

• Zlepšit a hlavně přístup udělat více profesionální.

• Ničeho. Je to sprostá společnost, která si neváží svých zaměstnanců více než plevelu na zahradě. Avšak ten plevel musí přinášet ovoce. Naprosto běžnou praxí byl vyhazov do 14 dnů a sklizení dotací od úřadu práce. Společnost se zabývá nabízením produktů po telefonu, což samo o sobě je níže než úklid stájí plných koní se salmoneou.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 25

Protože tam o nic nejde. Při nástupu projdete školením a dostanete materiály, co říkat na otázky zákazníků ( musíte se prostě naučit text ).

Možnost práce při studiu

Protože tam pracují převážně buď studenti nebo mladí lidé po škole

Pružná pracovní doba je vhodná pro studenty a seniory pro někoho kdo má děti tak těžko😔firma vám bohužel nevyjde vstříc. Nikoho tam nezajímá že ve škole nebo školce musíte být v daný čas