Výroba plastových desek, fólií, hadic, trubek a profilů

• Mzda vždy ve výplatním termínu, práce v místě bydliště - i pro přespolní docela dobrá dostupnost, firma investuje do nových linek - dlouhodobá strategie
  • nedůslednost v zákazu kouření, nevážíme si zkušeností lidí s praxí, nově příchozí pracovníci (mnohdy bez jakýchkoliv zkušeností) jsou lépe ohodnocení, než stabilní a věrný zaměstnanec

zaměstnanec nic nevyplnil

• Je vidět, že firma prosperuje, stále je něco nového - budovy, stroje. Dbá se na čistotu a úpravu prostředí, parkové úpravy, opravené komunikace. Pro zaměstnance je tolik benefitů, že víc má už jen ŠKODA AUTO.
  • Nedostatek pracovníků vede ke špatnému přístupu k práci - přijímají se lidé, kteří by neměli ve firmě správně co dělat, neumí hospodařit s materiálem, uklízet, pracovní morálka je mnohdy hrozná. Vede to ke snížení pracovní kázně u ostatních.

• Oceňuji možnost zlepšit se v jazykových dovednostech.
  • Nedostatek lidí, malá zkušenost a negativní přístup těch stávajících

• Chybí kuřárna

• Pracovní doba
  • Lepší pracovní prostředí

• Spokojený jsem s tím, že se mohu spolehnout na své kolegy, se kterými pracuji a dostávám se do styku.
  • Chtělo by to lepší pochopení od nadřízených. Věta "dělalo se to tak vždycky" není dobrý argument.

• Benefity
  • Mzdové ohodnocení, chybí pochvala

• pracovní podmínky,benefity,dobrý kolektiv,zajímavá práce
  • fluktuace zaměstnanců ve výrobě,stabilita,nedostatek kvalifikovaných lidí u strojů, spolupráce odborů a úseků,komunikace

• Nikdy se nezpozdil s výplatou. Má zajímavé benefity, strava, společenské a sportovní akce, příspěvky na spoření, atp. Zajímavá, pestrá a náročná práce. Nové projekty, technologie, příležitosti. V oboru uznávaná společnost se slušnou pověstí.
  • Mnoho zaměstnanců se cítí nedoceněno a proto hledá hodnotnější příležitosti. Nově získání zaměstnanci, bez praxe, bez vztahu ke společnosti a místu jsou nadhodnoceni a přesto záhy odchází.

• Za tu práci co tady dělám mám málo peněz... Jinde bych měl i 3 násobek jsem tu jen proto že to mám blízko domovu...