cover photo
Pronájem a leasing strojů, zařízení a hmotných statků

• skvělá atmosféra, možnost kariérního růstu, mezinárodní prostředí, férovost, lidský přístup
  • v určitých oblastech komunikace

jde o mezinárodní společnost, kde je komunikace, především v anglickém jazyce, pro určité pracovní pozice téměř každodenní záležitostí

• Příjemné pracovní prostředí

atmosféra je mezi kolegy přátelská a nemusíte se bát někoho požádat o pomoc

• Skvělá atmosféra, skvělí kolegové, smysluplné podnikání
  • nic...

• Oceňuji skvělou partu lidí, která se potkává i mimo práci. Dále oceňuji benefity, které firma nabízí, ať už jde o pružnou pracovní dobu, příspěvky do kafeterie nebo masáže.
  • Chybí mi lepší komunikace v týmu.

• Možnost občasného cestování Řada skvělých benefitů Kamarádský kolektiv Otevřenost a upřímnost Výplata vždy včas Odměny za práci navíc Možnosti osobního rozvoje na různých školeních

• invectice do vzdelavani neformalni firemni aktivity skvela komunikace mezi managementem a zamestnanci

• Mezinárodní, ale velmi neformální pracovní prostředí se super kolegy, kvůli kterým je radost chodit do práce. Fexibilní pracovní doba s krátkým pevným jádrem je TOP! Mám tak možnost skloubení pracovního a osobního života a opravdu velmi flexibilně plánovat podle mé energie, nálady a potřeb práce :) Společnost stále roste COVID neCOVID a tak je možnost zapojení do zajímavých regionálních i evropských projektů. Hodně investujeme do vzdělávání a proto zvídaví kolegové mají možnost účastnit se zajímavých tréninků a kariérně růst.
  • Nic. Ale když se něco takového najde, je vždy možnost to změnit :)
  • Příjemné pracovní prostředí

Na pražské pobočce jsme v komplet nových a moderních kancelářích s možností parkování (žádný open space!). K dispozici máme samozřejmě občerstvení, super kafe, čaje aj.

• Pružnou pracovní dobu

Na office pozici máme pevné pracovní jádro od 10-14h. Proto je neuvěřitelná volnost v plánování pracovní doby. Je to super! Jednoduše, když mám flow, pracuju... když to naopak nejde, nemusím se nutit. Samozřejmě ale platí "job has to be done" - je to o osobní odpovědnosti a velké důvěře celého týmu skrz naskrz. My si rozhodně věříme a funguje to skvěle :)

• Super kolektiv, zajímavé benefity, hezké pracovní prostředí nových kanceláří

• Kolegové jsou vynikající, management je přívětiví a je možné jednat zcela otevřeně ze všemi.
  • Na nič jsem zatím nenarazil.
  • Možnost práce při studiu

Protože se ze zamněstnavatelem jde jednoduše domluvit. Samozřejmě práci je potřeba mít hotovou. Ale komunikace je ve firmě otevřená, takže není problém v nastavování určitých pravidel s manažerem a tedy není problém skloubit pracovní i osobní život ( případně studium ). Ve firmě jsou také vynikající kolegové, který umí být nápomocní, takže jestli VŠ zadá pro studenty různé projekty anebo studie podniku, je zde prostor i ochota pro realizaci. A zaměstnanec-student nenarazí na klasické obstrukce a výmluvy od manažerů, proč jejich firma není vhodná pro takovéto studie.

• Práci, co dává hlubší smysl

Jestliže zaměstnanec vnímá firmu jakožto celek, který někam směřuje a snaží se bít jeho součástí, práce pak dává smysl, protože se firma díky přičinění každého jednotlivce posouvá v před. Plus inovace a nové nápady jsou ve firmě vítány, takže každý kdo chce aby jeho práce dávala smysl má prostor pro to si takovou práci vytvořit.

• Férové jednání Fajn kolektiv Skvělý manažerský tým Velký výběr fajn benefitů Pěkné nové kanceláře Pravidelné firemní akce Pokud lze, vždy se snaží pomoct a vyhovět Skvělá společnost! :)
  • Vzdálenost od domova v mém případě. Toť vše :)

• Nejlepsi firma, pro kterou jsme mohl kdy pracovat. Vynikajici management, stuktura,zadny chaoz, zadne drby. Pratelska a napomocna atmosfera. Super benefity, neformalni atmosfera. Vysoky standard profesionality. Perfektni pece ze strany HR. Vybiraji nove kolegy peclive.
  • Ne!

Ohodnotím svoji firmu

Koho právě teď firma potřebuje?