Do jisté doby vesměs se vším, ale po určité době, kdy se vyměnilo vedení financí se vše změnilo. Tahle firma mi hodně dala, ale víc mi toho vzala. Bývalý šéf byl jako upír, který z vás vysaje veškerou energii.
Komunikace mezi odděleními spíš nefungovala než fungovala. Benefit akcií je sice super, ale vzhledem k tomu, že akcie jsou na polské burze, tak dostat je pak zpět na svůj účet je dost umění. Homeoffice byl takovým nepsaným pravidlem, ale tomu již teď tak není a homeoffice se dává opravdu hodně zřídka. Posledních pár měsíců tam bylo dost náročných po psychické stránce. Firma z personálního hlediska absolutně nezvládla ten rychlý růst a některá oddělení tím dost trpí, např. finance.
Práci v mezinárodním prostředí
Je tam spoustu zahraničních zaměstnanců, takže člověk procvičí angličtinu.
Jak by mi to sedlo ve společnosti Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.?
Zjistěte, jak se potkávají vaše představy s tím, co říkají zaměstnanci této firmy.
Stačí 3 minuty
Pracovní kolektiv se kterým je skvělá domluva, komunikace napříč odděleními více méně bez problémů, komunikace s nadřízenými jiných oddělení bez problémů.
Informovat o situaci uvnitř firmy zaměstancům. Mám pocit malé či žádné informovanosti ohledně plánů společnosti do budoucna.
Náročné úkoly
Návrh, realizace stavba a údržba fotovoltaických elektráren. Získání zakázky tedy komunikace.
Příležitost využít cizí jazyky
Mezinárodní firma - kolegové z Kanady, Británie,...komunikace v angličtině rozhodně na denní bázi.
Oceňuji zkušenost, teď alespoň vím, co od zaměstnavatele nechci.
Komunikace je celkově na velmi tristní úrovni, management svá zásadní rozhodnutí nekomunikuje se zaměstnanci, takže lidé například mnohdy nevědí, kdo je zrovna jejich manažer (někdy i proto, že to nebylo rozhodnuto po tom, co manažer dostal výpověď). Komunikace napříč odděleními v mnoha případech není podporována, právě naopak, neexistuje žádná firemní kultura. Lidé, včetně managementu, se vzájemně pomlouvají.
Pracuji již nějaký ten pátek, a to svědčí, že spokojen jsem
Firma vyrostla před dejme tomu 14ti lety ze skoro až rodinného, kamarádského a přátelského kolektivu. Od té doby odplulo mnoho let a zaměstnanců a stává se z ní neosobitý korporátní kolektiv, kde si každý hraje na svém písečku. Je zde rozhodně velký prostor ve "well beeing" a většího rozvoje a podpory "mental health" zaměstnanců. A rozhodně to nekompenzují ani fresh monday, ani multisportky.
Nicméně prostor zde rozhodně je, díky povětšinou upřímně usměvavému a přátelskému kolektivu.
Práci v mezinárodním prostředí
Jednak je společnost zaměřená na spolupráci v ostatních zemích Evropy a AU a i v pražské pobočce je také spousta kolegů mezinárodního původu. Navíc firma umožňuje rozšiřovat své znalosti díky jazykovým kurzům.
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Zaujala / nezaujala vás firma Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.?
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se