Heureka Shopping s.r.o.

Činnosti související s webovými portály

• Neformální pracovní atmosféra
  • Příjemné pracovní prostředí

Myslím si, že Heureka je jedinečná v tom, že je tady skutečně přátelské prostředí. Přijdete do práce, všechny zdravíte "Ahoj!",…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 96 670 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Přátelská atmosféra, otevřená komunikace, férové jednání. Agilita a chuť zkoušet nové věci. Heureka je oblíbená služba mezi uživateli, jednička na trhu. Pěkné a dobře umístěné kanceláře, jak v Praze tak v Liberci. Heureka poskytuje zaměstnancům snídaně a svačinky :) Celkově velmi příjemné místo k práci.
  • Chtělo by to soustředit se na méně věci najednou. Také některé věci z hlavně technologicky zastaraly a komplikují nám práci. Heureka si to uvědomuje a podnikáme kroky, abychom to postupně vyřešili.

• Myslím si, že Heureka je jedinečná v tom, že je tady skutečně přátelské prostředí. Přijdete do práce, všechny zdravíte "Ahoj!", můžete si udělat kávu, čaj, dát si občerstvení, kromě pár pozic je možnost Home Officů, všechno krásně funguje. Co jsem nastoupila do Heureky, tak bych asi už v žádném zaměstnání jinde nevydržela. Když vidíte, že to jde tady, tak proč by to nešlo jinde. Krásně skloubím osobní život a práci, nejsem vystresovaná z vedení a když potřebuji vyřídit osobní telefon nebo se zdržím na obědové pauze, nikdo mi za to neurve hlavu. Perfektní zázemí. Mně tu opravdu nic nechybí. :-)
  • Teď si nejsem jistá, jestli to je dotaz, u kterého bude odpověď veřejná, nebo ne, kdyžtak mě zlynčujte. Zaměstnavatel jako takový si myslím, že je na svém místě. Občas není problém v zaměstnavateli, ale některých zaměstnancích, kteří si dost rychle zvykli na komfort, který tu mají (jídlo, káva, pracovní doba...) a pak si vymýšlí ptákoviny, remcají na všechno možné a já bych se s nimi prostě nepárala; trošku mě mrzí, že jsem nejmenovaným do osobního hodnocení napsala, jak všechno dodržují a teď už to mají zase na salámu. Nehledě na to, že oznamovat dovolené půl dne dopředu, nebo ještě lépe večer před tím, než si ji vezmu, když shopy spoléhají na to, že se dovolají a něco vyřeší, to je trošku blbé. Tím spíš když jeden den je někdo u lékaře, večer napíše, že si bere dovolenou a další den, že si teda bere ještě další den. My jsme většinou ten první nárazník na rozzlobené lidi a když jim slíbíme, že se zítra mezi 9 - 11 dovolají a oni volají a nedovolají se, protože si někdo zase honem vzal dovču... Já nevím. Mně to připadá neprofesionální. Sice je primární e-mailová komunikace, ale když něco hoří a my spoléháme na to, že tady specialista druhý den bude, protože nehlásil, že má dovolenou a on si ji nahlásí v devět večer? Nic moc. Tím spíš, děje-li se to opakovaně. Pochopím, že se sem tam objeví situace, kdy nutně něco potřebujeme zařídit, ale je to takové bez respektu vůči kolegům, kteří na dotyčné spoléhají. Ale to je jen drobný detail. :-))

• společenské akce, Team Building a mnoho zážitků s tím spojené, přísun vitamínu ve formě ovoce a zelenina každý den, kafé a pití neomezeně, osobní ohodnocení, pracovní benefity, možnost kurzů a osobní rozvoj, velice přátelský koelktiv, na tom si heureka dává fakt záležet
  • za mne nic, všechno je ideál

• Skvělá firemní kultura a pracovní atmosféra, luxusní kanceláře, pružná pracovní doba, časté teambuildingy či off-site (práce mimo kancelář někde v přírodě/pivovaru), možnost navštívit i dražší a vzdálenější konference, pravidelný přísun ovoce zdarma a pravidelné svačinky
  • Dlouho trvalo, než se nahradil konkrétní management, aby Heureka konečně přestala navyšovat technický dluh a naopak ho začala snižovat, to se ale teď daří!

• Heureka si umí vážit svých lidí. Přistuje ke všemu férově a nebojí se investovat do jejich rozvoje, ale i do firemních akcí, kterých je zde nespočet. Firemní kultura je tu výborná, což se odráží na naladění kolegů, kteří k práci přistupují s láskou.

• Atmosféra, lidi a lidskost. Člověk tu není jen ozubené kolečko v systému, ale především jedinec s vlastní osobností.
  • Nic

• Individuální přístup Otevřená náruč novým nápadům Skvělý pracovní kolektiv Krásné kanceláře a prostor pro pracovní kreativitu Pracovní benefity Celková péče o zaměstnance
  • Neměnila bych nic, protože takhle je Heureka Heurekou <3!

• odstranit technický dluh, soustředit se na hlavní věci a zapálit zbytečné side-projekty

• Férové jednání, příjemné pracovní prostředí, pohodoví kolegové a skutečný zájem o zaměstnance a jejich spokojenost.
  • Zatím mě nic nenapadá :).

• Přímý přístup. Férové jednání. Jasná pravidla. Velmi příjemné pracovní prostředí. Zájem o spokojenost zaměstnance. Zaměstnanecké výhody - hodiny, aj, svačiny, školení, cvičení, relax zóna.
  • zatím ještě nevím.