AGC Automotive Czech a.s.

Tvarování a zpracování plochého skla

• Náročné úkoly
  • Řád a pravidla

Necenila jsem si ničeho, Zaměstnavatel má pracovníky pouze jako číslo. Neumí se chovat k lidem, pouze slibuje, ale skutky…

• Necenila jsem si ničeho, Zaměstnavatel má pracovníky pouze jako číslo. Neumí se chovat k lidem, pouze slibuje, ale skutky se nedostávájí. Pracujete s mongolskou rasou, která neumí to co vy a přesto má stejný plat. A vzhledem k normám, které rok od roka zvyšují, Vás chtějí sedřít z kůže. Stojí Vám za zády a měří za jak dlouho uděláte 1 sadu skla, pomalu Vám počítaji i kolikrát jdete na wc a nejsou daleko k tomu, aby zakázali lidem si mezi sebou povídat.
  • Určitě management a pracovníky personálního oddělení. Zlepšit chování a úpřímnost k lidem.

• 13 a 14 plat
  • K lidem se chovají jako robotům Nechápou že když ta norma udělat občas nejde tak to prostě nejde Řve se tam na lidi Uměla jsem plno projektů a rozuměla tomu ale až když jsem odešla jsem poznala že jinde je prioritou si zaměstnanců vážit a jsem o hodně lépe finančně ohodnocená Do AGC může jít jen blázen je to vstup do pekla Z práce chodil člověk domů extrémně unavený

• Benefity. 13+ 14 plat. Příspěvky na ŽP a penzijni. Spoustu dalších slev na kulturni akce.
  • Chování- arogance, neprofesionalita, písečkaření. Hodnocení zaměstnanců podle toho, kdo ma delší střechový štít, apod. Nikdy, bych tuto firmu v teto konstalaci hvězd, nikomu nedoporučil.

Možnost cestování do mateřské centrály.

• Dobré benefity ale horší že až po roce. Grilování super v létě
  • Plat zde jde velmi pomalu nahoru, Vedení nenasloucha vůbec lidem Falešny management a personalistika hrozná vydírání a vyhrožování nelidské chovani Jídlo v kantyne nic moc

• Práce v této firmě byla z mého pohledu velmi psychicky náročná. To mě na druhou stranu naučilo rozvrhnout si práci, určit priority, nedělat si hlavu ze všeho a nebrat si práci domů - ať už jen myšlenkově, nebo doopravdy, prostě vypnout. V téhle firmě se taky naučíte, o čem je automotive, protože to je velmi specifický druh průmyslu.
  • Bohužel jsem měla u tohoto zaměstnavatele pocit, že jednají s lidmi spíše stylem "každý je nahraditelný". Nebyla zde možnost alespoň trochu osobního přístupu, např. posunutí pracovní doby kvůli studiu nebo rodinným důvodům bylo téměř nemožné. Dalším problémem byla zvláštní organizace oddělení, měla jsem nepřímého vedoucího, přímého vedoucího, nepřímého divizního vedoucího a ve výsledku jsem často nevěděla, co s kým řešit.

• Naučil jsem se zde být ve střehu,změny ve firmě přichází ze dne na den a je těžké přizpůsobit osobní život bez stresu.
  • Finanční ohodnocení , jednání s lidmi a změny s nimi spojenými,investice firmy

• Pravidelný příjem, benefity
  • Graf, arogantní chování nadřízených

• Při nástupu před lety byla šance na pracovní postup, nyní, po změně v politice vedení toto odpadlo.
  • Poslední dobou veliký tlak na normy bez ohledu na teplotní podmínky na halách. Zavedení nového směnového kalendáře, kdy není absolutně čas na rodinu. Zákaz výměny zničeného pracovního oblečení z důvodu "šetření". A hlavně veliká fyzická zátěž, která se nedá vydržet do staršího věku pracovníka. Pokud je problém s linkami, technologové k tomu určení svedou chybu na lidi, aniž by hledali řešení!

• AGC mi dalo praxi a zkušenosti. Dobré benefity. Pravidelné výplaty
  • vedení jedná s lidmi nefér. Práce nad rámec vašich kompetencí. neplacení přesčasů.

• Benefity
  • Jednání vedení se zaměstnanci. To poslední dobou dost vážně pokulhává..

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 27

Momentálně tam mají celkem nouzi o lidi a berou i cizince, takže berou každého