SDE Software Solutions, s.r.o.

Programování

• Pružná pracovní doba
  • Možnost práce při studiu

Pohodová atmosféra, nikdo na nikoho nekřičí. Dá se na domluvit individuálně na skoro čemkoli :) Firma má štěstí na super…

• Pohodová atmosféra, nikdo na nikoho nekřičí. Dá se na domluvit individuálně na skoro čemkoli :) Firma má štěstí na super lidi, potkáváme se i mimo práci, máme filmový klub, deskovky, sportovní komunitu a tak. Můžu komunikovat přímo s koncovým zákazníkem, trénovat angličtinu, občas jet do USA a spousta projektů má nové technologie (React, Angular, atd.).
  • Některé projekty nejsou pro mě moc zajímavé a nerozumím, proč je máme. Někdy bychom mohli zákazníkovi i umět důrazněji říct ne, když s něčím nesouhlasíme.

Skoro všichni zákazníci jsou z USA a většinou je potřeba být s nimi v každodenním kontaktu (agilní přístup). Často se i spolupracuje s týmy z jiných zemí (hlavně opět USA) a opět se používá angličtina. Taky se člověk dříve nebo později do USA podívá, když chce.

• pohoda v práci, super kolektiv, nikdo na mě neřve
  • víc služebních cest do USA :)
  • Klidnou práci

na outsourcingu je super, že se tolik nepřenáší stres od zákazníka a můžeme se soustředit na kvalitu, ale i na pohodovou atmosféru, která podle mě pomůže celkové produktivitě

• Skvělý kolektiv, hodně talentovaných a otevřených lidí. Bohužel bussines plán firmy a aktuální projekty lidi spíše dusí. Ideální pro studenty při a po škole aby se rychle vytáhli nahoru.
  • Projekty a jejich aktuálnost, moc udržovacích projektů, kdy se lidi profesně moc neposouvají.

• Najviac mi vyhovuje otvorenost a pristup ludi, s ktorymi pracujem. Nikdy som nemala problem s kolegami v tom, ze by mi nechceli poradit, alebo ich naopak nezaujimala moja spatna vazba. Na firme ocenujem, ze si dokaze udrzat rodinnu atmosferu a zaroven vysoku uroven profesionality pri jednani s klientami. Vyhovuje mi, ze za nadriadenym mozem vzdy prist a vyjadrit sa bez obav z ich reakcie. Clovek zazije mnozstvo roznych projektov, kde si skusi viacero metodik riadenia projektov, technologie a rozlicnych ludi. Kedze je vacsina projektov pre USA, tak ma s trochou stastia sancu sa tam pozriet a zaroven kazdy den sa zdokonalovat v jazyku prostrednictvom komunikacie napr. na meetingoch. Firma ma vela komunit, ktore su tvorene zo super ludi, kazdy si najde to svoje.
  • Niektore rozhodnutia zo strany vedenia posobia niekedy ukvapene a nelogicky, tak by sa tomu malo venovat viac priestoru pri oznamovani. Uroven dlhodobeho rozhodovania niekedy posobi chabo (priklad: alokacia zdrojov na interne projekty a ich vysledok).

• Výborný kolektiv, pohodová atmosféra a přitom hodně dobří programátoři.
  • Není tolik možností kariérně růst, protože jde o menší firmu
  • Klidnou práci

Vv práci je pohoda, bez přesčasů nebo mikromanagementu od vedoucích. Firma podporuje různé mimopracovní komunity (třeba filmová, pokerová, sportovní, atd.) a pracovní doba je plně flexibilní s home office podle potřeby

• Rozmanitou práci

Firma dělá vývoj na zakázku, takže je možné dělat na různých věcech od startupu pro přenos CT informací mezi nemocnicemi po autopilota do letadel a to v různých technologiích. Přitom projekty nejsou na měsíce, ale roky, takže není změna zas moc častá.

Možnost práce při studiu