Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Velkoobchod se dřevem, stavebními materiály a sanitárním vybavením

25 hodnocení s 17 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Ve společnosti Kili, pracuji momentálně ve zkušení době.
    Moje zaškolení proběhlo skvěle, kolegyně, která mě zaučovala byla velice ochotná, příjemná a i po 14 dnech, mi stále vždy pomůže.
    Kolegové z různých oddělení jsou také velice ochotní a vždy rádi poradí, člověk se tu cítí jako doma. Nikdo se nepovyšuje nad ostatní.
    Moji nadřízení jsou férový, milí a velice ochotní. Práci, kterou mi vždy zadávají mi dobře vysvětlí a není pak problém daný úkol splnit.
    Myslím, že ve společnosti je možnost i dobrého kariérního růstu a možnosti zaškolení v odvětví, ve kterém by chtěl zaměstnanec dále působit. Není zde vytvářený žádný negativní tlak.
    Společnost přihlíží na své zaměstnance a myslím, že se snaží i v této špatné době dělat maximum, aby udělali zaměstnancům radost (např.: v platech).
    Také se firma snaží nabírat nové zaměstnance, kteří budou přicházet s dalšími kreativními nápady.
    Nejsou zde přesčasy a člověk tedy odchází domů v normální hodinu. Pracuje se zde v příjemné a čistém prostředí.
Avatar

Zaměstnanci si tu pochvalují:

Práci bez přesčasů

Ukázat další

Kili, s.r.o. tady nabídky práce nemá

Projděte si následující firmy, které pozice mají.

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?