Sconto Nábytek, s.r.o.

Maloobchod s nábytkem

• Příjemné pracovní prostředí
  • Řád a pravidla

Oproti předchozím zaměstnáním relativní klid

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 92 010 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Oproti předchozím zaměstnáním relativní klid
  • Možnost si vydělat. Jsou sice nastavené provize, ale pokud obsadí prodejní plochu více prodejci není šance si vydělat. Přijde mi, že se dělá vše proto, aby si prodejci nevydělali. Spokojený zákazník není priorita - prioritou jsou pouze tržby. Zákazníkovi prodat cokoliv. Kdo není dravec a "neskáče po lidech" nemá šanci si vydělat. Měří se dvojím metrem. Celkové zklamání s firemní politikou. Stát deset hodin na nohou, nemožnost si ani sednout. Tři pracovní víkendy v měsíci.

• ocenění: relativně možnost skloubit pracovní a soukromý život v případě, že je člověk sám a nevadí mu tři pracovní víkendy Benefity stravenky, občas poukázky na zboží, slevy neslevy na nábytek
  • Systém provizí byl spíše kontraproduktivní - muselo se prodávat za každou cenu, lidem produkty vnutit. Dravější vyhrával, docházelo k "praní se o zákazníky". Jeden z prodejců oslovil více zákazníků, kteří pak museli čekat, zatímco ostatní prodejci stáli se založenýma rukama. Nedělalo to dobrý obrázek. Vylepšil bych systém provizí a zařídil aby měli všichni stejnou šanci. Slibované zaškolení neproběhlo (žel asi pouze v mém případě, u jiných proběhlo) Snížit počet pracovních víkendů - tři jsou fakt moc. Nenutil bych prodejce "skákat" po lidech a po celou dobu jim stát za zády a dýchat na krk - řadu lidí to odradí. Velká nespokojenost s kolegialitou - pro zisk z provizí neváhali někteří špatně radit. Velké odrazování nováčků. Vedení zůstávalo "slepé" a možná stále zůstává.
  • Rozmanitou práci

Jde sice o prodej stále stejných věcí (nábytku), ale kupující jsou různí a pokaždé se můžete setkat s někým jiným. Většinou příjemní zákazníci, někdy však i nepříjemní. Žel dravost ostatních kolegů někdy neumožní se k zákazníkovi ani dostat. Nábytek se čas od času obměňuje, takže sortiment se mění. Plánování nábytku je také pokaždé jiné.

• Nabízí velmi kreativní pozici,očekává loajalitu a nasazení na 100%,kdo rád komunikuje s lidmi tak si i může slušně vydělat,nejsou zde ideální kolegyální vztahy.....Práce je tu zajímavá a v pěkném prostředí
  • Aby měli možnost si zaměstnanci vybírat volno,kdy jej potřebují a ne kdy ho dostanou

• Zaměstnanecké slevy
  • Platy zaměstnanců, splňování fondu povinných odpracovaných hodin

• Kolektiv na pracovišti pracovní doba
  • Zrušení napracování svátků,vyšší plat a více benefitů a motivaci pro zaměstnance.

• Zkusenost
  • Docházku, více komunikace mezi vedením a zaměstnanci

• Jediné co se dá ocenit je přístup vedení. Tedy alespoň co se týká Ústecké prodejny. Jsou to milý lidé a pokud můžou vždy výjdou vstříc.
  • Když onemocní člen vašeho oddělení - Děláte práci navíc za něj a pozoooor peníze nedostanete navíc ale naopak budou vám zkráceny provize.. Osobně se bojím omarodit už jen z toho důvodu aby na mě kolegové/kolegyně nebyli naštvaný... takže radši s chřipkama do práce a podobně.. A tohle je nepříjemné pro obě strany .. jak pro toho kdo marodí tak i pro toho kdo je v práci..

• Prodávat nábytek mě bavilo. Líbí se mi kvalita zboží, vybere si student, ale i právník. Sedačky velice kvalitní a skříně a postele taktéž, to mě překvapilo. Příjemné prostředí. Pokud chcete a snažíte se - příjemný kolektiv.
  • 3 víkendy v měsíci to zruší život i člověku který žije sám, natož např. v rodině. Zastaralý program v PC - zvláštní systém smluv a kódů, který zdržuje, psát smlouvu půl hodiny při zakoupení složitější skříně může odradit. Firemní politika prodavačů nábytku-buď dravec a s nikým s kolegů se nebav-jsou to tvoji protivníci-odráží se ti vše v platu a prodávej bez rozmyslu cokoli (což je škoda).. Pracovní doba 11 hodin na nohou a ještě se vrátíte po 9 večer.
  • Volnost a samostatnost

Pokud prodáváte v určitých mezích, nechá vás vedení na pokoji. Jde o to jak vy umíte zaujmout zákazníky. Je to na vás. Smlouvy se píšou na vaše jméno, pokud dáte telefon, je to na vás. Vše je na vás - tedy samostatnost.

• Klidnou práci

Klidná práce v tom smyslu, že to není práce náročná fyzicky, spíš, pokud člověk chce, hodně mluví o oslovuje zákazníky, musí umět zaujmout, ale i umět se vypořádat s odmítnutím. Pokud jsou obě strany v pohodě, člověk si promluví se zákazníkem a u toho se píšou smlouvy.

• Chovani ze strany vedeni k zamestnancum Zmena pracovni doby Mene pracovnich vikendu

• Rozvržení pracovní náplně
  • Zlepšení platového hodnocení, lepší školení pracovníků

Práci bez přesčasů