Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát
Výroba počítačů a periferních zařízení

48 hodnocení s 38 komentáři

Nejužitečnější komentář

• Poměrně dobrý kolektiv lidí na pozicích řadových zaměstnanců, který však spojuje jakási hromadná deprese. Nenašel jsem mezi nimi snad jediného člověka, který by byl s prací v této firmě aspoň částečně spokojený. Firma nabízí dobrou možnost mladým lidem, kteří se chtějí uchytit v oboru, a to především díky vysoké fluktuaci zaměstnanců a neochotě firmy zvedat svým zkušenějším pracovníkům mzdy. Inventec je proto známý jako školící centrum pro jiné firmy, do kterých tito lidé odcházejí, jakmile si udělají aspoň základní praxi.V Inventecu vás nemine ani práce nad rámec kapacity jednoho zaměstnance, nespočet stresových a krizových situací a nutnost tyto situace řešit. Denně strávíte několik hodin v excelových tabulkách vytvářením reportů, které se na denní/týdenní/měsíční bázi opakují. Organizace práce je v celé firmě naprosto příšerná a většinu komunikace vedete v angličtině. Mezi manažery narazíte na různé lidi a o části z nich se nedá říct nic dobrého, taky jednání ze strany firmy často není férové. To všechno vám dá cenný balík zkušeností do vašeho pracovního života, se kterým se pak můžete dobře uchytit v jiné, fungující firmě.
Avatar

Nákup

Možnost práce při studiu

Ukázat další

Už jste si pročetli komentáře nebo atmosféru?