Bohužel jsem se zde setkal/a s nadřízeným/nadřízenou, který dle mě nemá na této funkci co dělat. Jeho/její jednání je jednostranné a nespravedlivé a nejde mu/jí o zaměstnance, ale jen o sebe. Firmě doporučuji zamyslet se nad tím, koho do takovýchto zodpovědných funkcí jmenuje, jelikož díky pak takovým nadřízeným, se tam zaměstnanec necítí dobře, jelikož nadřízené/mu nevěří, nemůže se o něho/ní nijak opřít a dosáhlo to až do takové situace, že se od něho/ní čeká kudla v zádech. Když nemůžete věřit nadřízené/mu, tak je to hodně špatné a tím pádem pak se nedá ani odvádět dobrá práce, jelikož zde nemáte žádnou podporu. Přes 90% kvalitních zaměstnanců odešlo právě kvůli našemu nadřízenému, ale ani to nedonutilo vedení firmy se nad tím zamyslet.
Neférové jednání manažerů a managementu firmy k zaměstnancům.
Direktivní řízení.
Nevraživost mezi odděleními a kolegy.
Chaotické a nekoncepční řešení. Neschopnost francouzského managementu obhájit před indickým majitelem - (myslím tím firmu) nutnost změn.
Nenaplněné sliby managementu směrem k zaměstnancům.
Bohužel vaše výsledky práce nejsou vůbec důležité.
Co není na papíře, nebude ze strany firmy dodrženo.
Chybějící procesy.
Pasivita zaměstnanců z neschopnosti vedení. Hodně lidí odchází, z vedoucích i nevedoucích pozic.
Jsou ve firmě rok či pár let. Velmi těžko se tu pracuje. Možnost kariéry není, i když je inzerovaná.
+ možnost homeoffice
+ flexibilní pracovní doba
+ blízkost k domovu
- top management v Indii není kompetentní
- management zde v Brně není schopný oponovat vedení v Indi
- chybí projektový management a projekty nikdo neřídí
- vztah vedení k zaměstnancům
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Zaujala / nezaujala vás firma Erba Lachema s.r.o.?
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se
U této firmy máme ještě 20 komentářů, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že je opravdu psali zaměstnanci. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?