Bylo toho velmi málo. Snad jen většina kolegů byla velmi prima. Bohužel většina tam dlouho nevydržela.
- diletanské vedení
- skoro tolik ředitelů co řadových zaměstanců
- řadoví zaměstnanci jen s tarifem 11 tis + vše navíc jen na libovůli šéfa
- povinné a neplacené přečasy
- vysoká fluktuace zaměstanců (za rok přišlo a odešlo cca 20 lidí)
- někdy až podrazácké praktiky
Uplatnění pro lidi bez zkušeností
Neambiciózní lidé bez zkušeností jsou pro tuto firmu ideální - hodí jim na hrb jakoukoli práci za minimální mzdu. Tím, že se takoví lidé nemohou opřít o žádnou bohatou pracovní minulost, vedení firmy jim dá jasně na jevo, že můžou být rádi, že se jich firma TechDraw vůbec ujala.
Společnosti ze skupiny Alma Career budou zpracovávat Vámi zadaný e-mail, aby Vám mohly posílat nabídky nových pozic a/nebo hodnocení firem. Nastavení těchto e-mailů můžete spravovat ve svém účtu na Atmoskopu Zobrazit více | Podmínky služby
Zaujala / nezaujala vás firma TechDraw Office s.r.o.?
Atmoskop.cz - najděte si práci, která vám sedne
Věříme, že by lidé měli mít práci, která přirozeně zapadne do života, jaký chtějí mít.
Hodnocení jsou anonymní a firmy je nemohou smazat.
Ještě nemáte účet na Atmoskop.cz? Zaregistrujte se
U této firmy máme ještě 3 komentáře, ale nejsme si zatím na 100 % jistí, že je opravdu psali zaměstnanci. Jaký je rozdíl mezi potvrzeným a nepotvrzeným hodnocením?