2 hodnocení se 2 komentáři
Nejužitečnější komentář
S ničím jsem nebyla spokojená. Byla jsem neustále jen pod tlakem a ve velkém stresu
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Jiné
Odpracoval u zaměstnavatele:méně než 3 měsíce
Napsáno:prosinec 2025
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel60 %
Kolegové77 %
Nadřízení60 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Příjemné pracovní prostředí
doporučuje 1
Možnost učit se novým věcem
doporučuje 1
Jistotu a stabilitu
doporučuje 1









