1 hodnocení s 1 komentářem
Nejužitečnější komentář
Byla to práce, která mě bavila.Dobrý kolektiv až na vyjímky.
V době hodnocení byl/a:
Bývalý zaměstnanec
Z oddělení:Výroba
Odpracoval u zaměstnavatele:více než 10 let
Napsáno:září 2020
Firemní atmosféra v kostce
Jaký je zaměstnavatel27 %
Kolegové87 %
Nadřízení20 %
Zaměstnanci si tu pochvalují:
Náročné úkoly
doporučuje 1









