Přidat fotku

Jste personalista této firmy?

Přidejte si inzerát. Lidé, které zaujme vaše firma tak budou mít možnost u vás pracovat.

Přidat inzerát

• Oceňuji přátelské prostředí, benefity a možnost flexibilní pracovní doby.

• Možnost profesního růstu, přátelský kolektiv, firemní cvičení a akce, pocit radosti z práce. Miluju to tady. Opravdu se do práce těším. Nápady se ihned realizují a všichni spolupracují a podporují se. Jsem nadšený a neměnil bych!
  • Opravdu mě nic nenapadá. Do práce chodíme někdy i o víkendu na školení a je to super.

• - skvělý pracovní kolektiv nad rámec pracovních vztahů - vedení, které umí naslouchat - perspektivní, dynamická společnost - možnost osobního a profesního růstu - férový přístup vedoucího - benefity pro zaměstnance
  • Chtělo by posílit tým o nové lidi, ať máme více času na osobní život....tak pojďte k nám :-)

• Na pohovoru mě a i mým kolegům bylo řečeno, že se nám po zkušební době bude zvedat mzdová složka o 3 tisice nahoru, bohužel i po více než půl roce se tak nestalo, což mě mrzí, jelikož svou práci dělám důkladně a co nejlépe mohu
    Odpověď zaměstnavatele:
    Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Nástupní mzda je sdělena uchazeči při osobním pohovoru. Navýšení mzdy po zkušební době nemáme zavedeno v interním předpise, avšak tato možnost se nevylučuje. Na hodnotících pohovorech během zkušební doby mimo jiné hodnotíme samostatnost, pracovní výkon a přínos v týmu. Za splnění těchto předpokladů a nadprůměrný výkon může být pracovníkovi navýšena mzda. V případě jakýkoliv dotazů můžete kontaktovat personální oddělení, kde Vám personalistky odpoví na Vaše dotazy a případně vyřeší potřebné. Děkujeme Vám. S pozdravem, Hirčová Alexandra REMANTE GROUP s.r.o. Personální oddělení

• RMNT otevírá obrovské možnosti růstu; podporuje vzdělávání (možnost absolvovat různé kurzy); velmi dynamická společnost
  • - Někdy je dle mého názoru věnováno příliš mnoho času a energie plánování, kreré by mohly být investovány do zkvalitnění či upřesnění stávajících procesů - rychlé odepsání zaměstnance při pochybení

• Skvělý kolektiv našeho oddělení. Slušné benefity. Férový nadřízený.
  • Přístup některých zaměstnanců k práci není dostatečně odpovědný.

• Kolektiv a rozmanitá práce.

• Ve společnosti REMANTE GROUP oceňuji: - skvělou pracovní atmosféru - otevřené a přátelské jednání - reálnou vizi rozvoje společnosti - týmovou spolupráci při realizaci projektů
  • Nejsou negativa, které by ovlivňovaly výsledky práce a pracovní atmosféru.

• - Skvělá parta kolegů - Příjemné pracovní prostředí - Možnost skloubit práci s rodinným životem - Zajímavé benefity
  • V létě by se hodilo více stojanů na kolo :)

• S platem a benefity
  • Heslo “nejsme korporát” určitě neplatí vzhledem k opatřením vůči zaměstnancům