LMC s.r.o.

Činnosti související s webovými portály
svoboda v rozhodování smysluplná práce lidský přístup otevřenost a radost
svoboda v rozhodování smysluplná práce lidský přístup otevřenost a radost

• Neformální pracovní atmosféra
  • Příjemné pracovní prostředí

V LMC se dočkáte férového a slušného jednání. Ke všem benefitům, jichž je už tak spousta, se můžete těšit na fajn rána, protože…

• V LMC se dočkáte férového a slušného jednání. Ke všem benefitům, jichž je už tak spousta, se můžete těšit na fajn rána, protože s kolegy v kuchyňce prohodíte pár slov a zasmějete se. Zdá se mi, že práce v LMC je obzvláště vhodná pro ty, kteří si rádi určují své vlastní tempo a nepotřebují něčí dohled nebo zadávání úkolů. Firmu s takovou kulturou jako tady jen tak nenajdete. :)
  • I přes lidský přístup k zaměstnancům je znát silný záběr "na peníze", takže například týmy, které peníze přímo nevydělávají, nemusí mít takovou podporu jako jiné.

• Přátelská a uvolněná firemní kultura. Nadstandartní kamarádské vztahy s kolegy. Služby, které nabízejí jsou na vysoké úrovni.
  • Změnit nadřízené. Snížit tlak na obchodní výsledky.

• Atmosféra v LMC je dost pravděpodobně naprosto nezaměnitelná. Firma má velké cíle a dělá vše proto, aby jich dosáhla. Je super být součástí tak velkých věcí, jaké tu v LMC děláme!
  • Spolupráce produkt a obchod a jiná oddělení. Souhlasím s přístupem B2C first, ale občas je potřeba brát v úvahu i klienty, kteří u nás peníze utrácejí a rozvoj naší společnosti nám umožňují.

• Atmosféra ve firmě, vzájemný respekt mezi lidmi, hromada příležitostí se vzdělávat. V mém týmu pak především o oceňuji možnost se angažovat ve věcech, které mě zajímají, a to i v případě, že jsou mimo základní rozsah mé role.
  • Revize rolí/pozic lidí, kteří tady pracují delší dobu. Jsou se stávající rolí spokojení? Chtěli by se posunout někam dál, jinam? Inicioval bych setkání se šéfy/boardy jiných podobných firem pro vzájemnou inspiraci - po technologické, byznysové i manažerské stránce. Ostatně nemuselo by zůstat jen u boardu - k takovýmto vzájemně obohacujícím setkáním by mohlo docházet i úrovni jednotlivých týmů.

• Oceňuju přátelské chování kolegů, vždycky jsou připraveni pomoct - dogs friendly - dobrá káva - pohodová atmosféra - důvěra - otevřenost - narozeninový den - veškerý car servis
  • - finanční systém ohodnocení - chodbový drby - nekomunikace mezi odděleními - produkťáci něco vymyslí, aniž by to s námi někdy konzultovali

• Stará se o své zaměstnance, investuje do budoucnosti, zaměstnanci mají důvěru, přátelská neformální atmosféra, možnost práce z domova.
  • Momentálně nic, vše funguje jak má.

• Zaměřila bych se více na to, aby nadřízený poznal schopnosti svého podřízeného a na to, aby se lidé ve firmě znali. Každý měsíc tu přibývá spoustu lidí a i když jsou jejich fotky v emailu od Personálního oddělení (někdy) tak to nepomůže k tomu, abych daného člověka poznala - neznám všechny lidi z našeho patra natož z jiných pater (až na vyjímky) a nejvyšší šéf mě začal poznávat až po 2 letech.

• Naprosto jedinečná firemní kultura a kolektiv, díky kterému se tu člověk cítí jako doma a ne v práci. Pro mě osobně je to TOP společnost, kde se dá pracovat :)
  • Těžko něco takového vymyslet, takže NE ;)

• LMC je skvely zamestnavatel. mame fajn benefity, chovaji se k nam super. prace me bavi a hlavne me umi ocenit,pochvalit. Jsem velmi spokojena, snad zustanu do duchodu!!
  • nenapada me nic, co bych chtela zmenit.

• Otevřenost, přátelský přístup, buddhistická firemní kultura.
  • Multisportka by byla fajn.

Práci, co dává hlubší smysl

Koho právě teď firma potřebuje?