DHL Supply Chain s.r.o.

• Práce v mezinárodním prostředí

Na tomto zaměstnavateli se toho moc cenit nedá.Na první dojem působí vstřícně,ale vedení kolikrát nelogický dává přikazovat…

Máte to jinak ve vaší firmě?

Řekněte ostatním, jak to u vás chodí.
V bezpečí komunity 91 345 zaměstnanců.
Až to budete potřebovat vy, ostatní vám pomůžou.

Pomůžu ohodnocením své firmy

• Směny
  • Stále přesčasy, občas víkendy, hrozný kolektiv, špatné chování k zaměstnancům

• Na tomto zaměstnavateli se toho moc cenit nedá.Na první dojem působí vstřícně,ale vedení kolikrát nelogický dává přikazovat jak se to má dělat aniž by ve finále věděli o čem ta práce je.A každý rok dělají stejné chyby.A ten kdo se ozve a není na jejich straně je pro ně nepohodlný.A stálých zaměstnanců si neumí vážit.
  • Za každý pracovní postup,který zaměstnanec umí nad rámec své pozici 1000kč navíc k výplatě.A také proplácení propustek na které mají zaměstnanci právo.

• nadřízená je komunikativní, starala se o oddělení a to,abychom měly co nejlepší pracovní podmínky a byly opravdu specialisti, kteří si poradí v každé situaci, firemní benefity - stravenky, slyšela jsem o kafeterii - možnost příspěvku na sport - z doslechu - viz výše - nedostala jsem zprávy během MD,pořádání společných akcí celé pobočky
  • jídelna i pro kancelářské pracovníky, kantýna - pracoviště je v hale blízko D1, kde není možnost kromě automatů si nic koupit a jedli jsme v kanceláři, ocenila bych přání k výročí ve firmě (1,5,10 let), informovanost maminek na MD o dění - firemní časopis mají zaměstnanci v emailu. Během MD mi skončil pracovní poměr na dobu určitou, což se projevilo zasláním zápočtového listu, tak si připadám, že jsem dávala čas i energii a už není ani rozloučení a pes po mně neštěkne.

• Klasická montovna, nízká přidaná hodnota, nejnižší mzdy v regionu, multikulturní prostředí.
  • Výše mzdy...

• dali mi možnost mé první práce po škole a jsem rád za zkušenosti, co jsi v mé práci získal. Jen by měli více finančně ohodnotit naši práci, když se pohybujeme s leteckými dílci, za které máme velkou zodpovědnost.
  • vyšší plat, větší motivace, více komunikovat se zaměstnanci, zlepšovat jejich pracovní zázemí, naslouchat všem nápadům a názorům.

• Především je to možnost osobního rozvoje, velmi příjemné jsou plně hrazené stravenky a spousta dalších benefitů.
  • Bližší kontakt s managmentem, jasnější informace o vývoji firmy v průběhu největších objemů.

• pro zaměstnance výhodné benefity -telefonování, stravenky, možnost nakoupit si levněji zboží, jazykové kurzy
  • více se setkávat s dalšími odděleními, širší nabídka benefitů- masáže, ergonometrie na pracovišti - píši na základě zkušeností před 2ma lety, nevím, jaká je teď situace možnost nabídky pracovní pozice na zkrácený úvazek, během rodičovské dovolené

• super kolektiv,nadřízení v pohodě ,
  • nechodit o svatkach do prace,zrušení vikendových směn(neděle),přidat plat

• Firma DHL není špatnou firmou ale není to firma v , které bych chtěl zestárnout. Možná je to jen tím, že nyní mě můj vedoucí nevyhovuje a narazil jsem na negativně naladěnou kolegyni. Tudíž to mě to zde může trochu ovlivnovat. Pracovní podmínky jsou jak kdy příznivé ale to je asi nejspíše ve všech firmách . Firma DHL má sice benefity v podobě cafeterie nebo stravenek v hodnotě 70,- také zajímavé slevy na různé produkty a spoustu výhod ačkoliv platově je to dost podprůměr.
  • Nyní se ve firmě rozjela kampaň konsolidace pozic je to sice hezké jelikož opravdu firma DHL má poněkud více pozic nežli je potřeba avšak v některých případech se konsoliduje na špatných místech. Možná by na mé úseku nebylo potřeba přijmout člověka navíc ale z logického hlediska . Dříve na tuhle práci bylo minimálně na směně 3 až 4 lidé nyní jsou dva s tím že to nepokryje pokud jeden onemocní tak se všechna práce na hrne jen na jednoho člověka což v některých případech je opravdu náročné ale neřeší to situace kdy jsou mimořádné směny ( víkendové směny nebo noční směny). Ve shrnutí bych se vrátil asi k tomu pokud by se zvýšili platové podmínky a moje kolegyně s vedoucí mě neházely klacky pod nohy nikdy by mě nenapadlo firmu opustit

• Na DHL oceňuji především obrovské možnosti kariérního růstu či jen přesunu v případě, že si chci vyzkoušet také něco nového nebo práci pro jiného zákazníka (zde v Pohořelicích skladujeme pro cca 10 zákazníků). Máme také spoustu užitečných benefitů k už tak solidnímu platu, spoustu možností ocenění mimo mzdu, firemní akce apod. Bezpečnost práce na špičkové úrovni a denně propírána.
  • málo informací o směřování firmy - nové projekty, provozy, plánované akce apod

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 15