DHL Supply Chain s.r.o.

• Směny
  • Stále přesčasy, občas víkendy, hrozný kolektiv, špatné chování k zaměstnancům

• Na tomto zaměstnavateli se toho moc cenit nedá.Na první dojem působí vstřícně,ale vedení kolikrát nelogický dává přikazovat jak se to má dělat aniž by ve finále věděli o čem ta práce je.A každý rok dělají stejné chyby.A ten kdo se ozve a není na jejich straně je pro ně nepohodlný.A stálých zaměstnanců si neumí vážit.
  • Za každý pracovní postup,který zaměstnanec umí nad rámec své pozici 1000kč navíc k výplatě.A také proplácení propustek na které mají zaměstnanci právo.

• nadřízená je komunikativní, starala se o oddělení a to,abychom měly co nejlepší pracovní podmínky a byly opravdu specialisti, kteří si poradí v každé situaci, firemní benefity - stravenky, slyšela jsem o kafeterii - možnost příspěvku na sport - z doslechu - viz výše - nedostala jsem zprávy během MD,pořádání společných akcí celé pobočky
  • jídelna i pro kancelářské pracovníky, kantýna - pracoviště je v hale blízko D1, kde není možnost kromě automatů si nic koupit a jedli jsme v kanceláři, ocenila bych přání k výročí ve firmě (1,5,10 let), informovanost maminek na MD o dění - firemní časopis mají zaměstnanci v emailu. Během MD mi skončil pracovní poměr na dobu určitou, což se projevilo zasláním zápočtového listu, tak si připadám, že jsem dávala čas i energii a už není ani rozloučení a pes po mně neštěkne.

• Odolnost
  • Atmosféra

• Klasická montovna, nízká přidaná hodnota, nejnižší mzdy v regionu, multikulturní prostředí.
  • Výše mzdy...

• dali mi možnost mé první práce po škole a jsem rád za zkušenosti, co jsi v mé práci získal. Jen by měli více finančně ohodnotit naši práci, když se pohybujeme s leteckými dílci, za které máme velkou zodpovědnost.
  • vyšší plat, větší motivace, více komunikovat se zaměstnanci, zlepšovat jejich pracovní zázemí, naslouchat všem nápadům a názorům.

Protože víc vydrží....

• Na DHL oceňuji především obrovské možnosti kariérního růstu či jen přesunu v případě, že si chci vyzkoušet také něco nového nebo práci pro jiného zákazníka (zde v Pohořelicích skladujeme pro cca 10 zákazníků). Máme také spoustu užitečných benefitů k už tak solidnímu platu, spoustu možností ocenění mimo mzdu, firemní akce apod. Bezpečnost práce na špičkové úrovni a denně propírána.
  • málo informací o směřování firmy - nové projekty, provozy, plánované akce apod

• Plně hrazené stravenky,mobilní paušál
  • Nadřízení!Při potřebné pomoci jako by jste je obtěžovali.

• Především je to možnost osobního rozvoje, velmi příjemné jsou plně hrazené stravenky a spousta dalších benefitů.
  • Bližší kontakt s managmentem, jasnější informace o vývoji firmy v průběhu největších objemů.

Jinde by mi za stejnou práci nejspíše zaplatili lépe říká 19

Protože víc vydrží....